Hoida kaikki päin persettä niin eivät kaipaa

Eikä tarvii olla täällä. Kosta kaikki paska mitä laittoivat kokemaan. On sitä varmaan jo tullutkin, joka kerrasta tulee lisää. Kannattaa miettiä kauanko jaksatte tätä vääntää. Naisten kimpouukin kuulemma hyökätään ja varastetaan. Koteja poltetaan... jne sopii miettiä miksi?
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Polta oma kotisi trolliolli. Koita saada vakuutuksesta armoa. Ai eikö onnistu? Voi rähmä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikä tarvii olla täällä. Kosta kaikki paska mitä laittoivat kokemaan. On sitä varmaan jo tullutkin, joka kerrasta tulee lisää. Kannattaa miettiä kauanko jaksatte tätä vääntää. Naisten kimpouukin kuulemma hyökätään ja varastetaan. Koteja poltetaan... jne sopii miettiä miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu