Se yksi mies, ei lähde mielestä. Jos päivällä unohtaa, tulee se yöllä uniin. Millainen mies sitten on saanut naisen sekaisin🤔 no lista voisi olla loputon. Hänessä on niin paljon mielenkiintoisia ominaisuuksia ja piirteitä😍 pidemmät hiukset kuin kaipaavalla naisella, kova palo urheiluun, rautainen huumorintaju, herkkä ja peluri samassa persoonassa, omaa enemmän periaatteita ja arvoja kuin se vanhempi nainen, taitava viestien kirjoittaja, toisessa nimessä yhtä monta kirjainta kuin naisen etunimessä. Huudan ikäväni tänne bittiavaruuteen, ehkä joskus kerron sen hänelle.
Mulla on ikävä sitä nuorempaa
Anonyymi-ap
10110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
no siis täähän oon mää😊😅
Ehkä ootkin sää😉
No missä sä meet kun nainen ikävöi?
Ethän pety, mutta tuskin kukaan pitkähiuksineni mies kaipaa naista jolla on lyhyet hiukset.
Niinpä, samoin tuskin kukaan pitkä nainen kaipaa lyhyempää miestä tai lyhyt mies pidempää naista, hoikka ja hintelä painavampaa, varakkaampi köyhempää ym. Niinpä, itsensä kanssa on hyvä olla suhteessa.
Eihän aloittaja sanonut, että hänellä olisi lyhyet hiukset. Miehellä ne vain ovat pidemmät.
Laitoin tahallani kirjoituksen jossa korostuu molempien piirteet. Ihan sama millaisista hiuksista kukakin täällä tykkää.
Ikävä taas 😪
Mies nuorempi minun jos vain…..❤️
Voi sinnuu mies, oot sie semmone lurittelija.