S. Marinin sarvet kuvassa

Anonyymi-ap

Valokuvaaja Koutaniemen kautta tehty Marinin muotokuva ihmetyttää, ensikerran kun näin uutisen tästä, jossa tämä kuva esitettiin, niin Marinilla oli 2-sarvea kuvassa, nyt kaikissa kuvissa vain yksi sarvi eli on kuvaa muutettu siltä osin, eikä mitään tietoa löydy netistä, mistä on kysymys? Sensuuri iskenyt toiseen sarveen, mutta helvetin tuli palaa oikealla puolella kasvojen, peittäen myös silmän punerrukseen. Siinä on samaa esoteeristä viestintää, kuin mitä tiedetään tietyillä tahoilla olevan, nyt modernissa muodossa.
Kuva on saatanan hieno, sopii hyvin tulevan sodan valtijattaren muotokuvaksi, vaikka se oikean puoleinen sarvi on piilotettu, niin siellä se valmiina on paljastamaan todellisen saatanallisen tarkoitusperänsä eli sen, mitä nyt pienessä määrin jo saamme nähdä ja kokea. Suomen alasajoa, kansan ajamista kohti tuhoa, kurjuutta, sotaa.
Kuinka moni huomasi tämän oudon muutoksen Marinin kuvassa? Aikamoista on sensuuri valtamedian piirissä, eikä ihme, omistaahan tämän median juuri ne tahot, jotka ajavat tätä uutta maailmanjärjestystä, jossa kaikki koirat, kissat, ihmiset ovat lopulta valvottuja ja hallinnassa heidän suuren silmänsä alla, joka sieltä pyramidin huipulta katselee ja saatanallisia säkeitään luo maanpiirin ylle, tuhoa, kurjuutta, ruttoa, sotaa, nälänhätää, salaisia lasten kidutus, uhraus seremonioita, molokin, baalin palvontaa, Luciferin kirkossa istumista ja tämän jumalointia. Ydinvoiman, suuren järjettömyyden ylläpitoa ja plutoniumin valmistusta, maan tuhoamista, elämän tuhoamista, ihmisen saattamista pois totuudesta saatanan kavalalla juonella, käärme merkityillä farmasia, WHO harhautuksilla maan ääristä maan ääriin.
Herätkää todellisuuteen, te jotka viellä voitte herätä, te joiden nimi on elämän kirjassa, kääntäkää katse pois maailmasta ja eläkää totuudessa, jonka etsivä löytää, jos sydän ja mieli vain tahtoo.
Saatanan käärme on konkreettisesti kietoutuneena yhteiskunnan toimiin.

1

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuon sortin ämmä kuin tuo henkilö on niin on kansallinen häpeä ja tuon akan tempuilla on häpäisty suomen kansa ja valtiovallan perusta ja sen henkilöityminen sen aikaisemmin kunnioitettuun suomalaiseen järjestelmään. Vielä tuolle ämmälle jotain patsastuksen tuomaa kunnioitusta. Kyllä on jonkun ihmisyyden moraalikäsitykset pahasti vinksallaan. Oikea paikka tuon sortin ämmälle olisi kiven sisällä ja hoitolaitos. Narsismi on joku sairaus, onko se saanut jo synnynäisen yliotteen jonkun kohdalla?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      12
      3169
    2. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1801
    3. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      19
      1642
    4. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1555
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      1553
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      23
      1511
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      28
      1360
    8. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1334
    9. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1284
    10. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      34
      1262
    Aihe