Valokuvaaja Koutaniemen kautta tehty Marinin muotokuva ihmetyttää, ensikerran kun näin uutisen tästä, jossa tämä kuva esitettiin, niin Marinilla oli 2-sarvea kuvassa, nyt kaikissa kuvissa vain yksi sarvi eli on kuvaa muutettu siltä osin, eikä mitään tietoa löydy netistä, mistä on kysymys? Sensuuri iskenyt toiseen sarveen, mutta helvetin tuli palaa oikealla puolella kasvojen, peittäen myös silmän punerrukseen. Siinä on samaa esoteeristä viestintää, kuin mitä tiedetään tietyillä tahoilla olevan, nyt modernissa muodossa.
Kuva on saatanan hieno, sopii hyvin tulevan sodan valtijattaren muotokuvaksi, vaikka se oikean puoleinen sarvi on piilotettu, niin siellä se valmiina on paljastamaan todellisen saatanallisen tarkoitusperänsä eli sen, mitä nyt pienessä määrin jo saamme nähdä ja kokea. Suomen alasajoa, kansan ajamista kohti tuhoa, kurjuutta, sotaa.
Kuinka moni huomasi tämän oudon muutoksen Marinin kuvassa? Aikamoista on sensuuri valtamedian piirissä, eikä ihme, omistaahan tämän median juuri ne tahot, jotka ajavat tätä uutta maailmanjärjestystä, jossa kaikki koirat, kissat, ihmiset ovat lopulta valvottuja ja hallinnassa heidän suuren silmänsä alla, joka sieltä pyramidin huipulta katselee ja saatanallisia säkeitään luo maanpiirin ylle, tuhoa, kurjuutta, ruttoa, sotaa, nälänhätää, salaisia lasten kidutus, uhraus seremonioita, molokin, baalin palvontaa, Luciferin kirkossa istumista ja tämän jumalointia. Ydinvoiman, suuren järjettömyyden ylläpitoa ja plutoniumin valmistusta, maan tuhoamista, elämän tuhoamista, ihmisen saattamista pois totuudesta saatanan kavalalla juonella, käärme merkityillä farmasia, WHO harhautuksilla maan ääristä maan ääriin.
Herätkää todellisuuteen, te jotka viellä voitte herätä, te joiden nimi on elämän kirjassa, kääntäkää katse pois maailmasta ja eläkää totuudessa, jonka etsivä löytää, jos sydän ja mieli vain tahtoo.
Saatanan käärme on konkreettisesti kietoutuneena yhteiskunnan toimiin.
S. Marinin sarvet kuvassa
Anonyymi-ap
1
159
Vastaukset
- Anonyymi
Tuon sortin ämmä kuin tuo henkilö on niin on kansallinen häpeä ja tuon akan tempuilla on häpäisty suomen kansa ja valtiovallan perusta ja sen henkilöityminen sen aikaisemmin kunnioitettuun suomalaiseen järjestelmään. Vielä tuolle ämmälle jotain patsastuksen tuomaa kunnioitusta. Kyllä on jonkun ihmisyyden moraalikäsitykset pahasti vinksallaan. Oikea paikka tuon sortin ämmälle olisi kiven sisällä ja hoitolaitos. Narsismi on joku sairaus, onko se saanut jo synnynäisen yliotteen jonkun kohdalla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262