Eka joulu leskenä pieksömäwllö

Voinpa juua. Kikka.
4285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mene sururyhmään. Älä täällä valita. Kova oot muita haukkumaan ollut. Nyt karma maksaa takaisin.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍒 ­N­y­m­­­f­o­­­m­­a­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17658811F

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Oliko hyvät henkivakuutukset? Voin tulla juomaan niitä sun kanssa..

Pera

Ps. kasi tuumanen myös sun vapaaassa käytössä.

Äänestä
  • Voi poika vai 8 tuumanen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voinpa juua. Kikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu