Sinä olet nainen, jolla on sysimusta sydän. Ilmankos isäsikin kanssa on välit menneet todella huonole tolalle. Oikeasti, sä olet loppuunpoljettu mopo, enkä koskis enää millään tavalla. Varmaan ihanaa yh:na kasvatta lasta. Tekopyhä paska, etkä mitään muuta.
Miten meni noin niinku omasta mielestäsi?
16
1081
Vastaukset
- Anonyymi
Delaa katkeruutees M mies
- Anonyymi
Mitä katkeraa siinä on sitten M, T, K ym. mies jos osapuoli ei anna nähdä lasta? Täytyy olla aika painavaa jos ei lasta anna nähdä?
- Anonyymi
Pakit tainnu saada
- Anonyymi
Ei ole mitään pakkeja vaan yhteinen lapsi, jota toi jakorasia ei anna tavata!
- Anonyymi
En minäkään kyllä päästäis lähellekään
- Anonyymi
Tuttu kuvio. Rumaa touhua. Pidä lapseen yhteys koko ajan silti. Riippuen iästä, ne vaativat itse saada tavata vanhempaansa. Jos teillä on läheiset välit lapsen kanssa, ei kannata epäillä hetkeäkään etteikö lapsi halua sinun kanssa olla. Tätä en tarkoita mitenkään pahalla mutta se ettei molemmat vanhemmat ole lapsen elämässä, ainoa kuka oikeasti kärsii on lapsi.
- Anonyymi
Ja tiedoksi vielä paskamaisille "vanhemmille", AINOA KUKA KÄRSII ON LAPSI
- Anonyymi
Tulin vaan päivittämään, että nyt vähän rauhoittunut. Sori tunteenpurkaus. Onneks lastenvalvojalla on järki päässä, joten tuon akan kitinät ja valehtelu ei enää tehoa.
- Anonyymi
Hyvä jos on tuollaisen ap,n jättänyt👍👍👍🤮
- Anonyymi
Kuka nyt kenetkin jätti. Nyt on menty siihen, että näyttää olevan rahat loppu. HAH! Multa on turha yrittää tiristää mitään!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuka nyt kenetkin jätti. Nyt on menty siihen, että näyttää olevan rahat loppu. HAH! Multa on turha yrittää tiristää mitään!
Sinä se harvinaisen turha sitten olet jos edes tuota resurssia et pysty lasten hyväksi täyttämään. Nukkusit pois
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuka nyt kenetkin jätti. Nyt on menty siihen, että näyttää olevan rahat loppu. HAH! Multa on turha yrittää tiristää mitään!
Saathan sinä sen lähihuoltajuuden ja äiti voi olla etävanhempi ja tavata kerran kesällä ja välipäivinä, vuoden vaihteeksi taas iskälle, nii saa äiti nauttia hyvistä juhlista.
- Anonyymi
Mitäs luurankoja omasta kaapistasi löytyy.
Vain tyhmät ihmiset alentuvat haukkumaan muita.
Jäitkö vaille äidinrakkautta kun sinusta on noin ylimielinen ja koppava tullut?- Anonyymi
Jos tietäisit, et sanoisi noin. Ensin mennään yhteen, sitten tehdään lapsi ja sitten selviää, että oltu vahvistetusti ainakin 3 ukon kanssa sen jälkeen. Ja sit alkaa valehtelu ja vaatiminen.
- Anonyymi
Ei mene hyvin naisella ei. Kärsikööt. Sen siitä saa, kun pettää kaikki vanhempiaan myöten. En todellakaan koe sääliä. Elämäntapatyötön luuseri, joka yrittää kiristää jopa lapsella. Ei enää kauan!
- Anonyymi
Hah, yksinhuoltajuus tuli. Akka voi suksia hevon kuuseen :D
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista
ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv4183473On ilmiselvää, että väärä maahanmuutto on Suomea pilannut jo paljon
Väärä maahanmuutto tarkoittaa siis tulijoita Lähi-Idän ja Afrikan islamilaisista maista, eli muslimeita. He ovat kiistat1232600Sanna on pakottaja, domina
Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k1082580Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle
Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,12379Skodan hankintaan painostaminen toi potkut
Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll332145Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle1891586Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue
"Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel601498Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k391416Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne41375Kyllä minua hävettää nainen tämä tilanne
niin kuin se teki silloin aiemminkin. Monellakin tasolla ei minulta sopivaa. Herätät minussa vain niin vahvoja tunteita,451246