Rakas ei hukata enää aikaa. Ei tuhlata enää vuosia erillään.
Vai? Olethan samaa mieltä..
Nähdään ja jutellaan mutta se vaatii toimia?!
Aattele, minkälaista se ois, jotain sellaista, mikä kannattaisi elää ja kokea❤🙂
Se, että me kaipaamme toisiamme, merkitsee jotain.
Vai? Olethan samaa mieltä..
Nähdään ja jutellaan mutta se vaatii toimia?!
Aattele, minkälaista se ois, jotain sellaista, mikä kannattaisi elää ja kokea❤🙂
Se, että me kaipaamme toisiamme, merkitsee jotain.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Kyllä näin tehdään rakas
Eipä nyt lähetä tuolle lällylinjalle kun ei tähänkään asti olla sitä tehty,nähdään vaan ja toteutetaan ne jutut mistä on puhuttu
Ei ole sulle nämä kirjeeni.
Ei minulla ole ainakaan minkäänmoista tietoa siitä että kukaan kaipaisi. Eikä hän ainakaan miksi kaipaisi?
No kirjoittelee tänne eikö se jo ikävästä
Kirjoita sille oikealle, mutta eihän sulla ole sitä. Ja vaikka olisikin, niin ei se sinun kirjeitäsi odota :)
Typerä kommentti Et sinä tietä kuka kaipaa ja ketä ja kenelle jopa on kerrottu siitä. Olet katkera ja tyhmä. sivusta luin
Ei ole mielenkiintoa tavata enään. Rikoit sydämeni senkin nainen.
No sinä teit sen mies minulle ❤️
Kauan on siitä, kun mulla oli vielä jotain itseluottamusta. Ei musta mikskään mieheks enää oo. Vain harvoin luen täällä kommentoimatta.
Sinä, kelpaat juuri sellaisena kuin olet, N
Ikävä on..
Niin on... kova ikävä.
-aloittaja
🤗🤗 hyvää yötä ja kauniita unia, 🤗🤗
Mikä nimesi ja kenelle? Aika selkeä ja suora puhe tyhjille seinille.
ap:n turhia lurituksia jne...
Mikähän ongelma aloittan ikävä sulle on😄
Apumiehen turhia provoja, mutta onpahan sinullakin taas jotain kommentoitavaa aka maaliteltavaa piinattu sialu🥱
Mikä ongelma sulle on toisten ikävä? Miksi sun on vaikea ymmärtää tunteita? Mitä teet tällä palstalla muuta kuin kiusaat ja piinaat muita? Oot kateellinen ja katkera?!