Kyllä on kylmä härpäke.
Munkit jäätyy Teslassa
23
487
Vastaukset
- Anonyymi
Kylmiä ovat kaikki sähköautot. Ei niillä voi ajaa kuin muutaman kilsan keikkoja, kun akkujen virta kuluu lämmitykseen.
- Anonyymi
Näyttäisi olevan aika kylmiä noi diesel vatkaimet. Ainakin niiden kuskit istuu tolpilla autot päällä koko ajan. Oletteko muuten koskaan kuulleet että yksikään sähköauton kuski tai autoilija olisi valittanut niistä? Niistä aina itkee ne jotka joutuu odottelemaan keräilyssä pidempään kun sähkärit menee läpiajolla hakemaan pokaa kyytiin. Se nyt on vaan tyhmä istua ilman pokaa keräilyssä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näyttäisi olevan aika kylmiä noi diesel vatkaimet. Ainakin niiden kuskit istuu tolpilla autot päällä koko ajan. Oletteko muuten koskaan kuulleet että yksikään sähköauton kuski tai autoilija olisi valittanut niistä? Niistä aina itkee ne jotka joutuu odottelemaan keräilyssä pidempään kun sähkärit menee läpiajolla hakemaan pokaa kyytiin. Se nyt on vaan tyhmä istua ilman pokaa keräilyssä.
En ole istunut sähköautossa ,mutta asiakas tuli kyytiin ja kysyi:onko sähköauto,vastasin ei. Asiakas tuli lähdettiin ja pakkasta 42. Hän vaan sanoi ettei nouse kylmään autoon . Muuta en tiedä.
- Anonyymi
Sähköautot on kiellettävä, ne vievät kodeistä sähkön.
- Anonyymi
Cosan kaasulla sais lämpöä ohjaamoon, ettei tarvis karvalakkia ja rukkasia ensi viikolla?
- Anonyymi
Tesla on nykyajan Mosse.
- Anonyymi
Miksi otinkaan Teslan osamaksulla. Nyt velkaa on enemmän kuin auton arvo ja vouti on käynyt etsimässä. Ei ole vaan rahaa maksaa.
- Anonyymi
Minkään auton ostaminen velaksi ei ole järkevää.
- Anonyymi
Kateudella ei ole taas tänäänkään mitään rajaa.
- Anonyymi
oot nyt kyllä ihan väärällä palstalla. vahingossako oot tänne joutunu? vähä niinku synnyitki vahingos
ÄänestäKiitos asiantuntevasta vastauksesta. Sinulla varmasti paljonkin tietoa, mutta pidät sen itselläsi! Wautsi!!
- Anonyymi
Olisi edes isompi tesla mutta kun ne on näitä pikku tesloja kaikki, takapenkki tilat ei riitä aikuiselle!
- Anonyymi
Joo ei mahsu mies sisään jalat suorina ja. mmodel s on kuin istuisi lypyjakkaralla perse maassa
- Anonyymi
Jäätyykö teslassa hillomunkit vai silikonimunkit (¤)(¤). Vai molemmat?
- Anonyymi
Onko nuo natsikulkineet edes laillisia?
- Anonyymi
Minulla on Tesla. Ajoin Westsendistä Kirstinmäkeen koskematta kertaakaan rattiin. Teslan automaattiohjaus on loistava. Laatujuomat pysyivät hyvin viileänä Teslassani. Palvelijani James kantoi ne Teslastani Tanen kattohuoneistoon jossa vietämme tänään illan johtoryhmän kanssa.
- Anonyymi
Oliko Eloni maski myös siellä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oliko Eloni maski myös siellä?
Elon on tulossa yksityiskoneellani.
- Anonyymi
Hienoa.
- Anonyymi
Kyllä pysyy juomat viileänä kun ei teslassa ole varaa pitääkö lömpöö ikkunt huurusa ajellaan
Kokemusta on range eiriitä lämpöön talvella - Anonyymi
Hävettäis ainaki valoisan aikaan liikkua Natsivankkurilla
- Anonyymi
- Anonyymi
Das Autooooo !!!
- Anonyymi
Mikis kaikkien tesloja ikkunat on aina huurtessa . Eikö tange riitä enää jos autossa on lämmöt päällä.
Kummeniä kertoja tultu Teslalla kentältä. Kylmössä huuteisessa autossa .
Siis ei mikään yksittäis tapaus , siis lataaman ei kerkii kun on tolpalla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1153676Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai232739Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1242316Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso72305Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani82004- 361626
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es581076Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t36990Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 75964Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä48898