Juttu on maksumuurin takana mutta olikohan kuollut sydänkohtaukseen? Niitä on meinaan nyt todella paljon ollut liikkeellä ja elvytyksistä ei ole mitään apua..mutta levätköön rauhassa.
Imatralla kuollut opiskelija R.I.P
Anonyymi-ap
91980
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kunnioittakaa omaisia!Uutisvuoksi voisi tehdä samoin!Eikö ole mitään rajaa enää….
Uutis vuoksihan on aivan ala-arvonen paskalehti.
Omaisten kanssa oli sovittu suruliputuksesta. Sairauteen kuoli.
SISÄSIITTOINEN LEHTI.PYYHIN PERSEENI MOKOMAAN LEHTEEN
Miksi kuolema ja sen tiedot täytyy salata ? Kuolema on yhtä luonnollista kuin syntymäkin. Kun synnytään kailotetaan siitä joka paikassa ja lehdissä. Kun kuollaan niin ollaan hipihiljaa. Outoa toimintaa.
On kerrottu että opiskelija on kuollut ja syynä sairaus. Mitä sinun pitäisi vielä tietää? Nimi ja osoite?
Onhan nyt uuden elämän alku aina positiivisempi asia kuin sen hetkisen elämän loppu. Outo ajatusmaailma sinulla.
Joillekin ihmisille yksityisyys merkitsee paljon toisin kuin kirjoituksesta päätellen sinulle kun et mielenterveysongelmaa salaile yhtään.
Ei turhaan.covid piikkien lukumäärä riittäisi