Exit scam-ehdotus Ashille

Anonyymi-ap

Annan Ash Mufarehille luvan käyttää tätä, jos haluaa:

”ONPASSIVEN tuotteet ovat silkkaa roskaa ja on teidän Foundereiden vika. Luotin teihin niin paljon, että saitte toimia beta-testaajina, mutta ette raportoineet selkeistä virheistä tai puutteista, koska ahneuttanne halusitte tuotteet ulos mahdollisimman nopeasti, laadusta viis.

Taas minua huijattiin! Nyt loppui ONPASSIVE ja saatte syyttää siitä vaan itseänne!”

4

169

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      taas joku insinööri?

      • Anonyymi

        Minä keksin vain tarinan Ashille, jolla hän pääsee eroon tästä roskasta. Ja ”olen perhettäni hakkaava työnarkomaani” on jo käytetty kertaalleen.

        Ettekö ymmärrä, että Ash haluaa jo jatkaa elämäänsä ja suunnata kohti uusia huijauksia, ilman että Founderit roikkuvat koko ajan liepeissä. Teiltä hän on jo nyhtänyt kaiken, mihin hänen kykynsä riittävät.

        Vapauttakaa Ash Mufareh senkin hirviöt!


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        ❤️ ­­­N­y­m­­f­o­­­m­­a­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17663319q

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Ashraf Mufarehille on kehkeytynyt odottamaton ongelma. Hänen onpassivestaan on tullut uskonlahko ja hän on tahtomattaan joutunut kulttihahmoksi. Toisaalta hän varmasti nauttii saadessaan olla palvottavana, mutta hänellä ei ole käytännöllistä exit strategiaa, eli miten päästä eroon tästä hölynpölystä rahojen kanssa.

      Hän teki järkevän ratkaisun lopettaessaan rahastamisen ja nyt tuomalla "tuotteita" hän yrittää valkopestä kusetuksen lailliseksi bisnekseksi. Mutta ongelma on edelleen että lahko odottaa TEKOÄLY ja AUTOMAATTINEN TIENAAMINEN. Näistä sekä kulttijohtajan hahmosta hänen täytyisi vielä päästä eroon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe