Nyt sitten moderaattorit heräsi ja poisti keskustelun loimaalaisesta seurapiirielämästä. Taisi se tässä jo melkein viikon olla, Mutta tämä yksi vatipää laittaa näitä rasistisia ja herjaavia aloituksia ympäri Varsinais-Suomea ja Satakuntaa, eikä ne kaikki poistu ollenkaan, vaikka kuinka useasti tekisi niistä ilmoituksen. Robottimoderaattorien keinoäly on harvinaisen yksinkertaista ja niitä pystyy kiertämään sanavalinnoilla ja vajaalla puhekielellä.
Tarvitaan maalaisjärkeä ja oikea ihminen vahtimaan keskustelua ja jakamaan puheenvuoroja. Ehdotan, että Lajijasuris aloittaa Lomaan palstan vahtina! Jos Suomi24 tästä vielä taantuu, niin täytyy tehdä mietintö https://www.lvm.fi/etusivu ja kantelu https://jsn.fi/,
Palstavahtia tarvitaan
10
224
Vastaukset
- Anonyymi
Joo, samaa mieltä S24:n moderoinnista. No miksikäs ei voisi ruveta modeksi 🤔
lajijasuris- Anonyymi
Kannatan! Olisit hyvä mode varmasti.
- Anonyymi
Ensimmäiseksi pitäisi poistaa nuo aivan kamalat "alapään" seksialoitukset.
Mikä ihmisiä vaivaa, että tuollaisia aloituksia pitää edes tehdä? Mutta onhan mt-ongelmat lisääntyneet. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ensimmäiseksi pitäisi poistaa nuo aivan kamalat "alapään" seksialoitukset.
Mikä ihmisiä vaivaa, että tuollaisia aloituksia pitää edes tehdä? Mutta onhan mt-ongelmat lisääntyneet.Siitä puhe mistä puute! Seksitarinat on pelkkää fantasiaa!
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17666886y
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Niin mitä siinäkin seurapiirijutussa oli sellaista, että poistettiin. Kyllä kaikki tietää muutenkin.
- Anonyymi
Eikös tuo nimenomaan pyrkinyt julkisuuteen niillä Youtube videoillaan? Miksi ketju poistettiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös tuo nimenomaan pyrkinyt julkisuuteen niillä Youtube videoillaan? Miksi ketju poistettiin?
Ylläpidolta voi tiedustella poiston syytä. Jos sisältö ei ole sääntöjen vastainen, ketju palautetaan tänne.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylläpidolta voi tiedustella poiston syytä. Jos sisältö ei ole sääntöjen vastainen, ketju palautetaan tänne.
Palautelomake löytyy tämän sivun vasemmasta alalaidasta.
- Anonyymi
Tuohan siis kekkuloi jumppavaatteissa ja korkeissa koroissa (??) Youtubessa, ja selittää olevansa seurapiirikaunotar, ja esittelee kehoaan. Miksi siitä ei saisi kirjoittaa, nainen selkeästi haluaa huomiota?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1971535Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231288- 521042
- 72965
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52873- 58873
- 105855
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53840- 82820
- 42814