Pää hajoaa monikulttuuriseen rikkauteen pääkaupunkiseudulla ja pakko päästä pois.
Onko Kotkassa paljon mamuja?
Anonyymi-ap
1183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Liikaa on.
Aloittajan pää ollut hajoamistilassa jo vuosikymmeniä. Hyvä että trollitehtailija tunnustaa edes tämän.
Jokainen joka sanoo totuuden on trolli?
Joo, tämän kaverin mukaan. Näkee kaikki vainonsa kohteena.
Joitakin on nään nähnyt mut aika harvinaisia. Lie sukupuuttoon kuolemassa, nääs? Tiedä häntä! Lie viisaammat päättäjät tietää paremmin, nääs miten nääs nää asiat nääs on nääs!
Luulin, että tuo nääs juttu on tamperelaisten juttuja, eikä kotkalaisten kotkotuksia. Aina oppii uutta.
Etelä-Suomen punaisin kaupunki on täynnä mamuja, että sillee!
liikaa on jokapuolella ja täällä pienemmissä kylissä nuo kymmenien mamujen köörit käy kyllä silmään. Ei ole varaa muuttaa ”Jumalan selän taa”. Toista se on rikkailla.
Liikaa sossutuilla eläviä mamuja, sekä liikaa vihervassareita.
Mamut tervetulleita mut lelupumpputehtaan huomenta-mies pitäis häätää maasta mut ensiks omasuus realistoitava korvausten maksamiseksi uhreille! Kansalaisuus huomenta-mieheltä pois!
Uhka on ennemminkin sisältä päin tuleva eli huomenta-mies, tuo Kotkan pahin työpaikkakiusaaja 20-vuoden lelupumppukokemukselta ruosteiset paatit telakalla!