USA maalittaa?

Nyt Suomi jo pokkuroi Valkovenäjän oposition edustajaa? Kummalista. Usan juoksupoikana jo palvoo koomikko Zrlenskiä!
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Maastamme on tulossa oikein Jenkin sätkynukkevaltio joka tietää kohta että jenkki vie kohta kaikki maamme varallisuuden ,näin ne suurvallat vaan tekee kyllä USAn kapitalisti hieroo oikein käsiään miten pitää olla typerää porukkaa pohjolassa ,antavat varmasti ryssän pelossa vesivarannot ja mineraalitkin ilmaiseksi,jenkille YYA toi maallemme ennen hyvinvoinnin ,nyt tämä saatanasta kotoisin oleva ROSVOKOPLA USA vie koko hyvinvointivaltion katastrofiin kokoomuksen neiti orpon johdolla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt Suomi jo pokkuroi Valkovenäjän oposition edustajaa? Kummalista. Usan juoksupoikana jo palvoo koomikko Zrlenskiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu