Hiiret ilman viiksiä

Moi! Mulla on 3 naaras hiirtä ja kahdella niistä puuttuu viikset, koska kolmas on nakertellut ne pois. Sama hiiri koittaa myös ns ”paritella” muiden hiirten kanssa, vaikka on itsekin naaras. Siirränkö hiiren eri asumukseen? Vai mitä teen?
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

🍒 ­N­­y­m­f­­­o­­­m­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17668526i

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moi! Mulla on 3 naaras hiirtä ja kahdella niistä puuttuu viikset, koska kolmas on nakertellut ne pois. Sama hiiri koittaa myös ns ”paritella” muiden hiirten kanssa, vaikka on itsekin naaras. Siirränkö hiiren eri asumukseen? Vai mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu