Liekö päästänyt liian pahanhajuisen leijan vaiko pukeutunut liian antavasti?
Erika heitettiin ulos ravintolasta
11
725
Vastaukset
- Anonyymi
Iida Ketola, joka on saman ammatin harjoittaja kuin Helin, sanoi hesarin haastattelussa viime vuoden heinäkuussa, että kun laittaa esim. instaan ajoittain vähäpukeisia kuvia niin sillä tavalla saa enemmän maksavia asiakkaita eli tilaajia OnlyFans kanavalleen. Hesasi oli otsikoinut jutun "Iida Ketola näyttää kaiken, mutta vain tilaajille". Oliko nyt taas jotain läpinäkyviä pikkuhousukuvia postannut vai mitä? No, Erika Helin panee paremmaksi ja menee bikinien yläosassa ravintolaan. Toki Sofia, joka ei ole OnlyFans -yrittäjä - vielä - meni ulkomailla läpinäkyvissä rintsikoissa, joissa oli jotkut nänniteipit, baariin.
Mutta joo, Erika Helinkin kerää näin lisää maksavia asiakkaita.- Anonyymi
Tuon OnlyFans -tilin ideahan on se että he "myyvät itseään" eli kaikenlainen julkisuus ja mainostaminen on tietenkin tarpeellista.
- Anonyymi
Ihmettelen tuota Erika Heliniä, koska on aivan kauniskin, toisin kuin esim. Iida Ketola, ja sitten harjoittaa tuollaista ammattia. Mutta ehkä tuohon ammattiin hakeutuvat ne joilla on suuri halu paljastella itseään ja sitten saavat siitä vielä rahaakin eli pääsevät aika helpolla hyviin tienesteihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihmettelen tuota Erika Heliniä, koska on aivan kauniskin, toisin kuin esim. Iida Ketola, ja sitten harjoittaa tuollaista ammattia. Mutta ehkä tuohon ammattiin hakeutuvat ne joilla on suuri halu paljastella itseään ja sitten saavat siitä vielä rahaakin eli pääsevät aika helpolla hyviin tienesteihin.
Halpa ja yksinkertainen nainen.
- Anonyymi
Voi näitä luomuksia jotenkin menee näillä överiksi ei ei oo järkee. Kuljetaan puolialastomana sit joku vilkasee niin on heti juttu. Itte prosoivat!!!.
- Anonyymi
En ole kyllä ikinä nähnyt ihmistä bikinien yläosassa talvella diskossa, että ehkä oli syykin poistamiseen.
- Anonyymi
Kyllä jotain tolkkua ihan oikein pokelta.
- Anonyymi
Stadissa on toisia ravintoloita, joihin voi mennä töihin ja saa esitellä itseään.
- Anonyymi
Erika, suurkiitokset sinulle kun otit yhteyttä mediaan ja kerroit että sinut poistettiin ravintolasta. Tämä oli tärkeä uutinen.
Muistathan laittaa kuvia julkisuuteen, että nähdään millainen asu sinulla oli.
Ties mitä uutisia saamme vielä lukea sinusta. - Anonyymi
On nyt saanut VIP pääsyt Pataässään. Ihmeellinen karaokebaari kun siellä on ammuskeltu kaksi kertaa. Kerran sisällä ja kerran ulkopuolella.
- Anonyymi
White trash sopii hyvin karaokeräkälään. Säälittävä tapaus. No vielä viisi vuotta niin istuu räkälässä kaljas kerjäämässä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja2515651NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1375155Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku284918Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1282183- 4051867
Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova541784Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann181722HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a951715- 961454
Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3971389