Fritsu voi olla hengenvaarallinen, suudelma saattaa viedä kuulon - 7 yllättävää seksivammaa
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/201712012200574111
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/201712012200574111
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 51
Vanhimmat
Voihan vit..u! Eläkeikää lähestyvä ukon rahjus esittelee fritsujansa yläasteikäisten tavoin.Meidän kaveripiirissä 80-luvulla kettuiltiin ankarasti jos vielä armeijaikäisellä kaverilla oli jälkiä kaulassa.No MM ei armeija aikanansa ollut saanut hellyyttä naisilta,vaan lennättänyt leijaa ja tumputtanut lapaseen.Nyt hän on sitten päässyt ensimmäisen kerran peposen päälle,toisaalla hänen ikäiset ukot on jo isoisiä. Muista AVIOEHTO.
Mihin tuo nainen on ihastunut?Ei se voi ainakaan olla Saikun ulkoinen habitus.
Naisen vaisto sanoo että massia tulee ja melko nopeella aikataululla. Saikkukin on ihan pois tolaltaan ja se on hyvä merkki. Kun saikku deaktivoitu niin ei metukka kauan kepittele. Laskelmoitu jutska on tää ja pillu ei tässä keississä juurikaan kulu, Ainut kysymysmerkki on tuo ÄmPee joka voi olla hankala parametri. Rakkaus ja mustasukkaisuus on melko voimakkaita muuttujia. Kajaanissa esimerkki juuri - kilpakosija taisi jäädä siellä henkiin
Joo,Suomessa ei olis niin paljon yksinäisiä vanhoja poikamiehiä,jos kaikki nuorehkot kaupunkilaisneidot rakastuisi tällaisiin lyhyt jalkaisiin,pitkä selkäisiin tyylikkään ulkomuodon omaaviin turjakkeisiin. Myös salonkikelpoiset käytöstavat ja hyvä henkilökohtainen hygienia ovat plussaa.Varallisuudella ei ole mitään merkitystä silloin kun kaksi samanlaista ihmistä rakastuu pikaisesti ja tulisesti toisiinsa.
Se on ihastunut johonkin mitä sinulla ei ole. Mutta muista, kateus myrkyttää sinun oman mielesi.
Spurguun ei ihastu mikään.
Kerro kuka on spurgu
Vielä jos se muija saa puhuttua Saikun ympäri avioliitossa ottamaan muijan lapset Sakun nimille, niin sitten joutuu Saikku elättämään nekin vielä täysi-ikäisyyteen asti.
Ero on helppo ja nopea ottaa ja Saikun konekalusto ja metsät menee jakoon. Varaton akka laittaa kätensä kyynärpäitä myöten ristiin, kun pääsee käsiksi Saikun metsiin. Saikku... muista AVIOEHTO !!
Ketä Sakua tarkoitat?
Aika noloa kieltämättä mitähän tästä vaan tulee pahaa pelkään jos huhuihin on uskomista
Noloa on spurgut lapastelee ja kadehtivat,
Jep,kitkerää on toisen menestystä elää.
Kyllä me nauretaan ja nautitaan, kun akka putsaa mehtäkylän tollon...
No eikö nuo saunassa pesse? Spurgulla tuskin on juoksevaa vettä talvisin.
Kateuden yksi muoto:
Kateellinen ihminen nauttii mikäli kateutensa kohteella menisi asiat pieleen
Ylöjärven metaäkylän kusenpolttaman padelin pelaajako?
Nyt savonmuan tavoitelluin poekamies julisti tännään elämän parasta aekoo. Muista AVIOEHTO!
Vasta nyt. Menikö 55 vuotta kuin hohtimet kaivoon?
Kosulan korpitollo. Muista AVIOEHTO, että pers'aukinen tyhjätasku akka ei vie sinun omaisuutta !!
Naisen kommentti!
Olen samaa mieltä. Miehillä menee aikaa katkeraan tilitykseen eikä niillä neuvoja ole antaa
Samaa katselin PUOLIVILLASET viettäneet läheisiä hetkiä, tälläisissä tapauksissa voisikin HUOSTAANOTTO tulla kyseeseen,tärkeintä kuitenkin on muistaa tuo AVIOEHTO ettei massit vaan katoa kavalan taidon omaavalle.
Mehtätonttu, muista AVIOEHTO !!
AVIOEHTO ON HYVINKIN TÄRKEÄ, EI KATTOO YLIMIÄRÄISET PENNOSET TIETÄMÄTTÄÄN.
Minä sanoisin että tärkein assei on nyt ne KORTONGIT. Välttyy siten monelta ikävältä.
Mitähän se Metussalem siellä kammarissa tästä rakkausdraamasta vai tragediasta aattelee. Vois saikku tehdä sellasen kommentti-videon.
Eiköhän se ole tehty veden pitävä suunnitelma turjakkeen putsaamisessa. "Essonbaarissa" juttelivat et mahdollinen seuraava siirto on olisiko pien mehtäläinen tulossa. Manin ei saa missään nimessä hyväksyä mitää ennenkuin on kaikki virallisesti testein todistettu. Meinoovat että ens jouluun mennessä mehtäläisiltä on mennyt katto piän päältä.
Massi naatiskelloo hunajan äärellä.seurataan onnea.
Vetää yköseen tai kakoseen tai molempiin niin aina kumiukko väliin. Ja tietysti huolellinen pesu aktin jälkeen vielä. Monet ikävät seuraamukset välttää näin. Myös vastapuolen on syytä huolehtia päivittäisestä hygieniasta. Vaikka maalaisihmiset ovat tottuneet monenlaiseiin odööreihin niin nyt ei ole kysymys vain siitä asiasta.
Mukava seurata, kun metsäläistollolta hööpötetään rahat pois...
Sultako on jo viety rahat?
Näin pääsi käymään, muista AVIOEHTO.
Tää on parasta kontettia kun näkkee kuinka uunoa uunotetaan. Kerätään massit parmpaan käyttöön.
Miksi toivot toiselle pahaa?
Oikein Pahaa Joulua ja Onnetonta Uutta Vuotta Mehtätontulle ja Huijarinaiselle !!
Miksi toivot toiselle pahaa? Onko sinulla itselläsi paha olla? Onko kaikki sinulla itselläsi kunnossa?
Onko sinulla kaikki hyvin, minulle voit avautua.
Voiko MAHOAKKA tulla tiineeksi enää edes hedelmöitys hoidollakaan. Muista AVIOEHTO.
En muista ja nyt se turpakiini avioehdosta
Juuri näin!
Siis mitä näit? No, joka tapauksessa hyvä että näet, sillä se olisi surkeaa jos umpikateellinen olisi vielä sokeakin. Olisi hankala kytätä muiden tekemisiä.
Joo
Saa olla fritsuja kaulassa. Ei se muille kuulu.
Avioehto ja AVIOEHTO! ainut mikä täytyy muistaa tässä saagassa.
Raha on tehty kiertämään.
Tupposukko sisällön puutteessa hivuttaa emäntäänsä esille vaatimattomissa vilmeissään. Tälleen herättää katsojia kommentoimaan puolesta ja vastaan ja samalla lyöpi välillä löylyy lissee , kieltämällä kommentoimasta koko asiaa. Kertyyhän sitä kontenttia tälleenkin, kun muuta sisältöö ei enään keksi.
Kontenttia tuo firmaan rahaa.
nuole... nuole...
Munaa munaa
Hilloooo.
Aikaa sittenhän tuo on julki tullut, että imetty pikkiriikkisellä ilmakompuran letkulla.
Mitä sä höpiset