Mikä o konemannilla ku ruppee olemaan mustasukkanen metsamanille. Uhkoo videutsin teon lopettamisella ku kuulemma niin kuhmuroiaan. SeurA tarkasti kommentteja täällä ja muuallaki. Kohta roppu mielenpäältä palaa...
Onko konmannii loenen
30
1358
Vastaukset
- Anonyymi
Elä puhu paskoo.
- Anonyymi
Elä ota ihties. Totta kerroin. Sullekki. Elä seuroo....se kertoo
- Anonyymi
Ihan turhanpäisiä viteoita.
- Anonyymi
EI OLE PAKKO KATSOA
- Anonyymi
Lady sai päkitsissä lämpimät villasukat, kun kulkee pakkasilla töissä. Kiitos kutojalle.
- Anonyymi
Enpä ole ennen katsonut kone mannia nyt kun sitä ootte arvostellut,niin minusta kone mannilla on asiallisia juttuja.
- Anonyymi
Kuten?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuten?
Hitsari Heikki 🤣
- Anonyymi
On asiavideoita kyllä.
- Anonyymi
Metsamäni on kaikkien huulilla. Kateus täällä pökköperällä on sitä luokkaa että uni on mennyt tavan tallaajilta.
- Anonyymi
Mehtämanni, niinku kötösmannekkii on teijän huulillla, tiällä kirjottelijoijen mielikuvituksia teille tuntemattomasta immeisestä. Mukavoo ajanviehettä käyvä kahtomassa teijän mittään asioista tietämättömiin kirjotuksia.
- Anonyymi
Eikö nuo tunneta paremmin kuin omat lapset.
Kymmentuhatta videota Youtubessa ja videokokoelma Yle-Areenassa.
Kaiken ovat kertoneet ja joka päivä tulee uutta avautumista, parhaimmillaan monen videon voimalla.
Ja sinä kirjoitat ettei muka tunneta?
Oma vaimokaan ei ole 45 avioliitto vuoden aikana kertonut itsestään kuin murto-osan siitä mitä nuo tubettajat. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö nuo tunneta paremmin kuin omat lapset.
Kymmentuhatta videota Youtubessa ja videokokoelma Yle-Areenassa.
Kaiken ovat kertoneet ja joka päivä tulee uutta avautumista, parhaimmillaan monen videon voimalla.
Ja sinä kirjoitat ettei muka tunneta?
Oma vaimokaan ei ole 45 avioliitto vuoden aikana kertonut itsestään kuin murto-osan siitä mitä nuo tubettajat.Kertoneet kaiken itsestään. Joo, mutta miksi sitten herrat itkevät, että kommentoijat "kiusaavat".
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kertoneet kaiken itsestään. Joo, mutta miksi sitten herrat itkevät, että kommentoijat "kiusaavat".
Sitä en tiedä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kertoneet kaiken itsestään. Joo, mutta miksi sitten herrat itkevät, että kommentoijat "kiusaavat".
Mitäs kommentoijat sitten vittuilee ja kiusaa. Pitää osata käyttäytyä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitäs kommentoijat sitten vittuilee ja kiusaa. Pitää osata käyttäytyä.
Nyt on kevät ja aikuiset maaseudun miehet leikkivät kuin pienet lapset mutta eivät kasva ja kehity.
Hävetkää!
- Anonyymi
Pienet perässä…
- Anonyymi
Hitsauskoneilla leikkivät ja sähköpyörillä metsässä rumuavat kun pitäisi olla töissä Suomea rakentamassa.
Pätö hitsarit ja kuntoilijat.- Anonyymi
Onko tämä nyt työttömänä anssilla vai tuollako se tupetuksella ellää?
https://youtu.be/ElBf-6nxw1o?si=L2TNJN2NQ-ed0lty
- Anonyymi
Zetkalla ympyrää rallattelee pihassa ,voe hyvä tavaton näihen kanssa. Anssilla ei kuulu olleen ikäpäivänä,mikä näitä elättää,rojjuu köijätään pitkin suomenmaata.
- Anonyymi
Vouhottajia molemmat, menisivät perunan kylvöön nyt on kevät!
- Anonyymi
Mikä toi kolmen kimppa kuvio on.
Miks pariskunnan mukana kulkee toinen mies, vähän outoa - Anonyymi
Vaikea saada selvää mikä niistä kolmesta muodostaa parin.
Simo/leidi
leidi/koneman
Simo/koneman
Tai onko kyseessä kolmen kimppa?
Kaiken kaikkiaan neljä eri vaihtoehtoa?
Lisä kysymys, mikä vaihtoehto tai kuka hyötyy eniten kolmen kimpassa olosta? - Anonyymi
Jotenkin oudolta tuntuu, miksi ulkopuolinen mies tuppautuu kolmanneksi pyöräksi miehen ja naisen muodostaman parin seuraan?
Tavallisesti sitä kuljetaan kimpassa pariskuntien kesken. - Anonyymi
Kivastihan helluprilla menee.
- Anonyymi
Kaikkeen huuhaa touhuun konemanin aika riittää mutta ei metsämanin peliluolan tekoon, eikö siellä vintissä jo sähkäri käynyt piuhansa punomassa.
Lieko Otto torpannut poikansa peliluola hupatuksen ja mitä peliä tuo ois siellä vintillä pelannut, pippeliäkö?
Luulisi pian 60 vuotta täyttävän ukon saaneen jo tarpeekseen roikkumisestaan virtuaali maailmassa.
Sitkeä ukko kertakaikkiaan - Anonyymi
Lieneekö pitänyt kymmeneen vuoteen yhtäkään tietokoneesta vapaata iltaa?
Jotakin on aina ollut netissä kyselemässä, kommentoimassa, linkittämässä tai lataamassa. - Anonyymi
tuuli suhisee kuusikossa, savu hiljaa leijailee.
pääuutiset savosta. - Anonyymi
Kovaa työtä päivittäin.
- Anonyymi
Niin sellaista työtä se tudettaminen on
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1906630Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6934043SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1923414Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3813084Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263029"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1632115Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a7091999Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401687SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?851667Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii5171598