Kaipaan sinua hirveästi rakas.
Toivottovasti sinulla on ollut ihana joulu.
25-vuotta vanhempi mies
Anonyymi-ap
9
173
Vastaukset
- Anonyymi
Rauhallinen joulu täällä ollut .lepoa ja kuntoilua juuri juoksin 10kilometriä pitkästä aikaa .
- Anonyymi
Voi kai hän vaikka juoksemista harrastaakin (hieman epäilen) mutta et ole hän!
- Anonyymi
Kotona olen rauhallisesti ollut, yksi 25 vuotta nuorempi mielessä.
- Anonyymi
En ole 25 vuotta vanhempi, ellet itse ole 16.
- Anonyymi
Ei ole sinulle. Olen aikuisen iässä itsekin.
- Anonyymi
Voi kiiiiiitooooosss! Missä olet ite ollu?
- Anonyymi
Aloittaja, miten oma joulusi on mennyt?
- Anonyymi
Ihan kivasti kiitos, on vain ollut kova flunssa, en ole ihan kunnossa vieläkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2076858SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963521Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263299"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1892277SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1421812Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401787Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161502Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141096- 1241078
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18944