Samaan segmenttiin kuuluu esim dacia, suzuki, mazda, ja muita halpis merkkejä. Ehkä rellukin ja sitikka. Kaikki samaa paskaa. Ei ole väliä laadulla kun näillä ajaa ja näitä ostetaan kun on pakko eikä pelimerkit riitä muuhun. Useita näistä merkeistä saa myös halvalla rahoituksella joka kertoo siitä että myynti sakkaa.
Skoda osuu juuri siihen segmenttiin missä autolla ei ole mitään väliä.
Anonyymi-ap
3
123
Vastaukset
- Anonyymi
Skodalla ajaa heikko osainen väki ja ne jotka sai koulussa vitosia. Nöin se menee.
- Anonyymi
Tottahan tuo.
Moni amiksen käynyt ajaa Skodalla.
Korkeakoulutetut ajaa kalliimmilla.
Pelimerkit ei riitä. Pakko ostaa halvin.
nuori skodisti
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot453500Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe182901- 282584
- 702319
- 182171
- 452073
- 561901
- 581686
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111553- 171465