Mukava H nainen rakkaasi kanssa. Minä tyhmä vietän sen yksin ja haaveilen edelleen vaan susta.
Toivottavasti joulusi on ollut
Anonyymi-ap
754
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
On ollut, ollan rakasteltu vällyjen välissä takkatulen loimutessa ❤️🔥
Harmi kun ei ihan vielä oo sitä rakasta, mutta jospa jo vappuna sitten. Palataan vapun jälkeen asiaan.
Hyvää Tapania ❤️
Joulu on ollut ok.
Koitappa H nainen koittaa puhaltaa kipinää siihen avioliiton irvikuvaan muulla kun tekemällä näitä aloituksia ja yrittämällä saada ukkoos jotakin eloa mustasukkasuudella. Edesmenneen sukulaisesi puheista päätelleen kyseessä ei ole mikään penaalin terävin kynä, sotkeentuu vielä johonkin sellaiseen mitä ei voi hallita, perheellinen mies. PS sanoin muuten sukulaisellesi silloin, että sinähän se päätät kenen kanssa elämäsi rakennat ja se on minulle ihan ok.
Hauska. Ihanko vedit putkeen 3 päivää ja nyt ottaa noin harhat päälle. Huomasitko että tuolla lukee 24 eikä face. Ihan sivusta, en oo ap enkä naimisissakaan.
Taiat olla aika surkea tapaus sitten.
Surkea kun en ole naimisissa? Oikeasti on olemassa Iuusereita, joille avioliitto on joku elämän mittari. Pikkukylissä Pohjanmaalla sääIittäviä uskovaisia harhaisia kehitysvammaisia..... siellä teitä riittää