Tarkoituksena pitää vasemmisto vallassa. Vaalimainontaan tullaan laittamaan vuoden 2019 malliin huikea summa mainontaan. Viimeeksi 2019 vaalimainontaan laitettiin 1,4 miljoonaa euroa.
SAK LAITTAA RAHAA MENEMÄÄN
Anonyymi-ap
4
154
Vastaukset
- Anonyymi
Demareiden talouslinjan on muututtava mikäli kokooms on hallitusta muodostamassa kertoo Orpo. Sinipunaa ei tule mikäli Marin ei muuta puheitaan leikkauksista.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17681880t
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Punakone jyrää oikestopellet
- Anonyymi
Suomalaisten duunareiden asiaa ei aja yksikään puolue,paitsi persut. Vasemmisto ja porvarit ajavat halpatyövoimaa Suomeen polkemaan palkkoja. Jatkuvasti saa lukea ihmiskaupasta ja orjatyövoiman käytöstä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796135Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695930Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452365Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121231
- 1851077
- 59887