Tarkoituksena pitää vasemmisto vallassa. Vaalimainontaan tullaan laittamaan vuoden 2019 malliin huikea summa mainontaan. Viimeeksi 2019 vaalimainontaan laitettiin 1,4 miljoonaa euroa.
SAK LAITTAA RAHAA MENEMÄÄN
Anonyymi-ap
4
192
Vastaukset
- Anonyymi
Demareiden talouslinjan on muututtava mikäli kokooms on hallitusta muodostamassa kertoo Orpo. Sinipunaa ei tule mikäli Marin ei muuta puheitaan leikkauksista.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17681880t
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Punakone jyrää oikestopellet
- Anonyymi
Suomalaisten duunareiden asiaa ei aja yksikään puolue,paitsi persut. Vasemmisto ja porvarit ajavat halpatyövoimaa Suomeen polkemaan palkkoja. Jatkuvasti saa lukea ihmiskaupasta ja orjatyövoiman käytöstä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3945917- 805288
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484316- 523921
- 523709
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1623400Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003164Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky503148- 432269
- 492195