Onko kenelläkään jotain konstia kuinka saatte runkatessa pitkitettyä sitä aikaa ennenkuin mällit lentää? Itse yritän tehdä sitä niin että lopetan aina juuri ja juuri orgasmin kynnyksellä ja pidän aivan lyhyen tauon ja jatkan sitten taas. Lisään tohon vielä että kun olen siinä kynnyksellä niin teen aivan pientä ranneliikettä ja se on juuri ja juuri ettei tule spermaa ulos. Saan ehkä noin sitä mahtavaa tunnetta säilytettyä 15min enintään. Mutta sellaisia pieniä spermatippoja ei voi estää mitenkään tai vähän suurempia.
Kysymys on mikä on teidän tekniikkanne pidättää? Ja voisiko joku selittää mitä lypsäminen tarkoittaa ja kuinka se toimii käytännössä?
Kysymys on mikä on teidän tekniikkanne pidättää? Ja voisiko joku selittää mitä lypsäminen tarkoittaa ja kuinka se toimii käytännössä?
Vastaukset 4
Vanhimmat
se on taitolaji tuo runkkaus
mä ainakin puristan peniksen alla olevan virtsa putken kiinni, eikä mälli lennä.
tästä asiasta on alealeale kaupalla keinoja miten siemensyöksyn esim. ohjaa takaisin. Ei voi kavereita paljastaa mutta lähi-idässä ovat kirjoittaneet kaiken muistiin(!). Että siitä _^_.
vedin esinahan terskan yli ja sidoin karhulangalla kiinni, kuin ilmapallon.
ei lentänyt.