Tulit jälleen mieleeni mun..olit päivän piristys..aikoinaan .. työpaikalla. kiitos siitä kun sain keskustella kanssasi.. sait silmäni aukeemaan..oon ajatellut miten sulla nykyään menee..itse asun pikkukylässä..muutin pois sieltä ja erosin..vieläkös teet samaa hommaa ?
Ystävänpäiväkortti
Anonyymi-ap
4
230
Vastaukset
- Anonyymi
Eräs mies näkis netistä kurkkaamalla mitä teen, missä asun ym. Tai voisi jopa soittaa tai viestiä.
- Anonyymi
Voithan sinäkin sille soittaa.
- Anonyymi
Valentinuksen päivä on vasta helmikuussa!
- Anonyymi
Ja miun synttärit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952002
- 1701338
- 1661265
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede801064Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s70787Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk37762Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er156734Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.98658Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen87624