Ketä kiinnostaa hänen hammasremonttinsa.
Pidän teidät ajan tasalla, no onpa mielenkiintoista, hoh hoh.
Mitähän seuraavaksi, ehkä tulee juttua peräpukamista....
Onpa Eerikäisellä aiheet
7
127
Vastaukset
- Anonyymi
Alle 50 kymppinen mies ja omat hampaat menetetty.....hm
- Anonyymi
Mikäs ihme tuo, ei 30 Sofiallakaan ole omia hampaita, vaikka päivät pitkät itseään hoitaa..?
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17684239M
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Hienoa, että Esko kehtaa postattaa hammasremontistaan. Hyvä kun laitattaa hampaat kuntoon, niinhän jokaisen pitäisi tehdä.
Joku tuossa kirjoitteli, että 50 v. mies ja hampaat menetetty. Voi hyvänen aika.
Minun käsitykseni mukaan, Eskolla on omiakin hampaita, ei ne kaikki menetetty ole.
Hammasluustahan tuo monesti kiinni on, monella jo kolmekymppisellä huonot hampaat ja laitattaa tekarit. - Anonyymi
Aloittaja on blokattu Eskon instasta tai sitten aloittaja ei edes käytä instaa. Ei syytä tarkentaa mutta fiksut tajuavat.
- Anonyymi
No hui kauhea, anonyymi yksityishenkilö ei ehkä käytä instaa!! Ihan sama, sanoisin…
- Anonyymi
Tämä Esko on kyllä käsittämättömän nolo luuseri, ei voi muuta sanoa...hah hah
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342724Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2612307Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221413- 1151082
- 971040
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041013Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13932Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55828Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50771Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277752