Prismassa ,Dnakaupassa käyn vielä hakee puhelimen huollosta.Sen jälkeen.En astu jalallani ikinä koko kauppaan.Tilin siirrän S-pankista muualle.Että pidäppä Demari kauppas.
Ja antaa näiden tukiryhmäläisten ja nettinaurajien asioida ja olla töissä.
On niitä muitakin kauppoja ja pankkeja
Että näin.Ja ei vituta yhtään ja kelle pitäisi olla kade.Typeryksillekö🤣
Tänään kävin viimeisen kerran
11
75
Vastaukset
- Anonyymi
Vai on cittari kommarikauppa?
Ainakin prismaa parempi- Anonyymi
Milloin vain ja missä vain turvanaukoja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Milloin vain ja missä vain turvanaukoja
Pizzaa huuleen ja näpy näpy
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pizzaa huuleen ja näpy näpy
Ja turha enää kirjoitella.En lue en noteeraa ja en ole puskaradiossa enkä minkään puolueen jäsen.
On muutakin tekemistä kuin kauhaa paskaa kaupungin asioista tai nuolla kuten te poliitikkoja ja heidän sukulaisiaan - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja turha enää kirjoitella.En lue en noteeraa ja en ole puskaradiossa enkä minkään puolueen jäsen.
On muutakin tekemistä kuin kauhaa paskaa kaupungin asioista tai nuolla kuten te poliitikkoja ja heidän sukulaisiaanSinä nuolet itse persuja vesa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja turha enää kirjoitella.En lue en noteeraa ja en ole puskaradiossa enkä minkään puolueen jäsen.
On muutakin tekemistä kuin kauhaa paskaa kaupungin asioista tai nuolla kuten te poliitikkoja ja heidän sukulaisiaanKoko ajan luet,vuodesta toiseen.
- Anonyymi
Lupailet vaan...kohta olet siellä käytävillä taas haahuilemassa. Menet tai et mene, kukaan ei välitä.
- Anonyymi
Siellähän se on. Mistä vetoa
- Anonyymi
Ei ketään kiinnosta missä käyt tai et. Minäpä käyn lidlissä.
- Anonyymi
Lidlissä on huonontunut"bonukset".
Ei saa enää euroina, vaan jotakin alle 2€ tuotteita tarjoavat "ilmaiseksi".
Aivan älyttömiä, esim vaaleita paahtoleipää, jota en koskaan käytä.ymv
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435329Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4134613Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1643170Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512022- 1251950
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479