Tässä kysymys vanhemmille
Ei kait kukaan äiti tai isä halua teinipoikansa päätyvän vanhempien miesten seksileluksi.
Entäpä jos tilanne on toinen. Se alle 16-vuotiaspoika järjestää kotona peliviikonlopun kavereilleen muun perheen ollessa poissa. Selviää että ainoa tulija on pikkuveljen kaveri. Siis selvästi nuorempi poika. Ja ilmassa on selvästi seksuaalinen viritys. Saako teinipoika järjestää sen "peli-illan"?
Terveisin se Pikku Veljen Kaveri
Lelu teinipojalle?
18
3350
Vastaukset
- Anonyymi
Painu niuvanniemeen pipipää
- Anonyymi
No jos on sellaista ilmassa niin jos molemmat haluaa kokemuksia,
ei ole keneltäkään pois vai onko!?? - Anonyymi
Ei missään nimessä saisi!!
Äiti42- Anonyymi
Miksi ei saisi?
Pelkäätkö että siitä tulisi teinille elämäntapa?
Vai että pikkuveljen kaveri oppisi jotain kiellettyä? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi ei saisi?
Pelkäätkö että siitä tulisi teinille elämäntapa?
Vai että pikkuveljen kaveri oppisi jotain kiellettyä?Kuse muuntajaan ja pussaa pulun persettä hönö
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi ei saisi?
Pelkäätkö että siitä tulisi teinille elämäntapa?
Vai että pikkuveljen kaveri oppisi jotain kiellettyä?No ensinnäkään en halua osallistua poikani homoseksuaaliseen suuntautumiseen tuossa iässä. Enkä hyväksy, että hän harrastaisi kotonamme seksiä pikkuveljen ikäisen pojan kanssa joista kumpikaan ei ole vielä iältään täysi-ikäisiä.
Tämä on aivan kamala asia ajatellakin jos pojallani olisi aikomus tuollaiseen.
Äiti 42 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi ei saisi?
Pelkäätkö että siitä tulisi teinille elämäntapa?
Vai että pikkuveljen kaveri oppisi jotain kiellettyä?Ja nimenomaan pelkäisin siitä tulevan elämäntapa sekä sitä, että poikani opettaa nuoremman pojan ystävälle kiellettyä homo seksiä jonka nuorempi velikin siinä sivussa vielä heidän lisäkseen voi omaksua.
Äiti 42 - Anonyymi
vainajan muiston häpäisyä
- Anonyymi
Kik: tkwi223
- Anonyymi
Sitähä se sulla piripää tekee.Ihan riesaksi asti jaksat täällä sekoilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ensinnäkään en halua osallistua poikani homoseksuaaliseen suuntautumiseen tuossa iässä. Enkä hyväksy, että hän harrastaisi kotonamme seksiä pikkuveljen ikäisen pojan kanssa joista kumpikaan ei ole vielä iältään täysi-ikäisiä.
Tämä on aivan kamala asia ajatellakin jos pojallani olisi aikomus tuollaiseen.
Äiti 42Eikö tuo ettei kumpikaan ole täysi-ikäisiä tee siitä tavallaal laillista?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja nimenomaan pelkäisin siitä tulevan elämäntapa sekä sitä, että poikani opettaa nuoremman pojan ystävälle kiellettyä homo seksiä jonka nuorempi velikin siinä sivussa vielä heidän lisäkseen voi omaksua.
Äiti 42Homo seksi ei ole kiellettyä
- Anonyymi
Kyllä saa. Peli-illat kehittävät sosiaalisia kontakteja.
- Anonyymi
Pedari jakaa sairaita neuvojaan
- Anonyymi
Veisin pojat mökille, laittaisin ne jynssäämään paskahuussia käsin, vetäisin kettinkiä ja lukon ympärille ja jättäisin puppelit sinne viikon ajaksi kotiarestiin kahdestaan tottumaan kakan hajuun.
- Anonyymi
Piilopuppeli kilahti buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Piilopuppeli kilahti buaahaa
Mees Sää bää mikä juntti piip piip peräkamariis vinkumaan
- Anonyymi
Asenna se dildu tuulettimeen.
Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1792688- 1642519
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182197Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612073Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051428Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2251163Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931138Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073