Musta tulee urheiluhullu

Laitan kaiken powerin liikkumiseen. Kävelen, juoksen ja pyöräilen joka päivä tunteja. Mulla on kyllä aikaa. Heitän netin hiiteen. Korkeintaan tunti päivässä turhia palstailuja. Täällä en edes viihdy, mutta ei muutakaan paikkaa nyt ole. Kostan maailmalle tällä tavalla, kun tuli hyppimään silmille ja tuhoamaan minut.
7103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tai paremminkin kostan itselleni, omalle elämälleni.

Äänestä
  • Se ei ehkä ole hyvä tapa ajatella, että kostaa itselleen.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Se ei ehkä ole hyvä tapa ajatella, että kostaa itselleen.

    Ehkä ei olekaan, mutta se on sytytysneste joka saa palamaan.

    Äänestä

Se, olisi kaikkein paras, että KOKO, ihmiskuntaa, rupeaa, kiinnostamaan,

POSIT SCIENCEN, aivo, jumppa ohjelma, skitsofreniaan ja Magneetti

stimulaatio, hoidot Skitsofrenian negatiivisiin oireisiin,


mutta, kestää ja kestää,

joten, elämä, on näin pahassa, jamassa vuodessa toiseen,

jos, KOKO, ihmiskuntaa, kiinnostaisi, asiani,


ja, saada, minusta oikeasti Kuntoutunut, eikä, vain, "kuntoutunut",


niin, olisin jo, todella nopeasti, paljon paremmassa kunnossa,



N

eli, PAKSU PEKKA,

Äänestä

Mun ei tarvitse kostolla motivoida itseäni liikkumaan, ikinä.

Äänestä
  • Nyt ei ole kyse sinusta joten turha kommentoida tuollaista. Mee muualle keulimaan.

    Äänestä

Ei maailmaa kiinnosta mitä sinä teet, kunhan teet sen itsellesi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laitan kaiken powerin liikkumiseen. Kävelen, juoksen ja pyöräilen joka päivä tunteja. Mulla on kyllä aikaa. Heitän netin hiiteen. Korkeintaan tunti päivässä turhia palstailuja. Täällä en edes viihdy, mutta ei muutakaan paikkaa nyt ole. Kostan maailmalle tällä tavalla, kun tuli hyppimään silmille ja tuhoamaan minut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu