Tämä tieto siltä varalta, jos Mika Kottila on taas pilaamassa Viasatin studion osaamalttomuudellaan. Olisi hyvä asia, että C-More ottaa välillä Valioliigan ohjelmistoonsa, niin saadaan vaihdettua epäpätevät "asiantuntijat" pilaamasta jalkapallolähetyksiä.
Manchester City - Everton tulee tänään myös Subilta
4
612
Vastaukset
- Anonyymi
Suurempi ongelma on tuo jalkapallostudiota vetävä Tuomas, joka ei ole tehtäviensä tasalla. Hän ei pysty ymmärtämään, miten paljon Mika Kottilan kommentointi aiheuttaa myötähäpeää.
- Anonyymi
Mika Kottila oli taas CHE - MCI:n studiossa, eikä Tuomas halua tajuta, miten surkeassa kunnossa hänen studionsa on.
- Anonyymi
Tänään tulee Subilta Valioliigaa, jos haluatta välttää Mika Kottilan puheet. Siellä on paljon parempi asiantuntija.
- Anonyymi
Eilen tuli City - Liverpoo. Studion pilasi taas kerran Mika Kottila, joten laitoin se pois saman tien. Oli taas kerran täys pettymys. Katsoin matsin UHD-kanavalta, koska sitä ei kelvottoman huono studio pilaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.888077Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906084Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875567Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot685511Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134740Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232508Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys362218Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71354Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51349Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa441190