EN viitsi mainita taksia nimeltä, mutta varmasti Ikaalisten taksit tunnistatte joukostanne taksikuskin, joka ei todellakaan ole tarkoitettu asiakaspalveluun. Tilasimme taksin, joka tuli kyllä noutamaan meidät ajallaan, mutta mitä kohtelua sitten saimme olikin toinen juttu. Ei kai ole asiakkaan vika jos puhelin soi, ja autoja ei ole tarpeeksi. Pitääkö paha olo kohdistaa asiakkaisiin. Ja kerrottaakoon, aina voi selittää päihtyneille asiakkailla tilannetta, mutta minäpä kuulin haukut selvinpäin mitä meille möykättiin. Taksikuski kyllä tästä varmaan tunnistaa itsensä, ja toivon että edes vähän aiheuttaa tuskaa omassatunnossa. Olisiko syytä alanvaihtoon jos me asiakkaat aiheutamme noin suurta tuskaa. Ei ollut kiva meillekään tuollainen aiheeton kohtelu. Ymmärtäisin jos olisimme tehneet jotakin, mutta kun ei! Meistä kukaan ei laskenut alleen taksissa, eikä kukaan edes riisunut itseään alastomaksi.
Huonoa palvelua taksissa
Anonyymi-ap
171251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
We hear you! Nöyrimmät Anteeksi pyynnöt meidän taxareiden puolesta.
ei olllut koskaan ikaalisisssa kuskina miten sellaista arvostetaan
Hän pelasti lumihangesta päihtyneen homppelin.
Valitettavasti kaikki takseista kerrottu on totista totta.
Eikös joku maannut lumihangessa taksin vieressä alastomana?
Koska se on hauskaa luettavaa.
Mode on aina oikeassa
Jos joku tietää totuuden, se on hän.
Tämä nimimerkki Anonyymi-ap ehtii kirjoitella avauksia kymmenittäin ellei sadoittain yhdessä vuorokaudessa eri aiheisiin keskustelupalstoille!!!???
Mitä ihmeellisimmistä aiheista... hän on selvinnyt mm. itseensä ihastuneelta miespsykiatriltaan kotiin hyvin nopeasti näköjään!? Toki yön tunnit kuluu osin avauksissa.
Persuja ne on ,,se jo tekee pahan olon kun ne on olevinaan oikeassa.....
Onkohan Ikaalisissa kelvollista ihmistä laisinkaan, aivan sairaita juttuja täällä.
Hinttarit taas valittaa.
Ainakin rekisterikilpiä hän on tehnyt vinon pinon. Siitä valtio kiittää.
Onko ne yks ja sama tyyppi ?
ei täälä ketään viisasta ole .harrastuksena paskoo taksiin.jos vielä kerkiää ulos ettei nuhanenä kuski huomaa se on kingi.
Eikös alaston asiakas poistettu paikalta poliisin toimesta?
Asiakas oli paleltua hankeen tässä keississä.