🤗👍☕Hyvää: Eläin oli yöllä ihan ok vaikka oli kova jytinä. Klo 17 lenkki loppui lyhyeen kun pommi paukahti. Kuono kääntyi heti kotia kohti ja neliveto kotiovelle alkoi. Onneksi jäi siihen!
Miinusta: Ensinmmäinen romanttinen leffa pillitetty. Ai kun ne siinä juttelee nätisti ja katselee silmiin samalla.
Miinusta: Ensinmmäinen romanttinen leffa pillitetty. Ai kun ne siinä juttelee nätisti ja katselee silmiin samalla.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kirjoituksestasi huokuu tunnesäätelyn *plussa+ miinus*- valikko.
Kulkeuduin ennen puolen yön kranaattisadetta lähemmäksi tannerta. Sai olla hiukka varuillaan sinkojen ja muiden kohdistamisista.
Kuonollisilla on refleksit nelivedon luokkaa, hyvästä muistista löytyy.
Luulin, että paukuttelu olisi jo ohi. Kävelyllä paukkui kumminkin lisää, niin että neiti taas säikähti ja pelkäsi koko loppumatkan sekä pitkään vielä sisälläkin. En uskalla nyt kauppaankaan lähteä ettei se pelästy silläaikaa täällä yksikseen ollessaan.
Ap trolliukon ensimmäinen trollaus vuonna 2023 🤡🥱
Hih ... hih! Näin kauanko maltoit olla kirjoittamatta ettei huomattaisi sun olleen taas yksin siellä 😅
Kyllä tämä juttusetä vaan jaksaa kertoilla näitä naisten arkipäivän asioita, sina on joku hektinen virkkuukoukun osto ym projekti päällä
Ja perskärpäset ne pörrää 😂
Sellainen leffa kelpais mullekin!