Matka nautintojen huipuille

Olin jo lähdössä tähän juuri ennenkuin koronavuodet tulivat väliin…Nyt on aika palata avoimin mielin.
Yksi fantasioitani, mitä valitettavasti en voi toteuttaa parisuhteessa, on löytää nainen, jonka kanssa voisi ilman muita sitoumuksia avoimin ja kokeilunhaluisin mielin etsiä erilaisia tapoja saada ja tuottaa orgasmi. Siten että vuorokerroin keskityttäisiin toisen nautintoon ja orgasmeihin, ilman turhaa häveliäisyyttä, kuunnellen ja toteuttaen toisen toiveita ja fantasioita, kokeillen ja etsien myös eri lähteistä lisämausteita. Kaiken perustana olisi turvallisuus, luottamus ja orgasmien tavoittelu.
Parisuhteessa on tullut tietyt rutiinit ja mielikuvat toisesta ihmisestä, ja siinä on muutoinkin omat haasteensa.
Sitä vain kaipaa tutkimus- ja seikkailumatkaa syvempien nautintojen viidakoihin. Sillä olen taannoin saanut maistiaisen naiselta, joka kertoi käyneensä jonkun miehen kanssa tuollaisen seikkailumatkan. Se kyllä näkyi ja erityisesti tuntui, puolin ja toisin, oli aika uskomatonta.
En ole epätoivoinen, vaan elämän huippuja etsivä toisen huomioiva fyysisesti ja henkisesti miellyttävä mies. Jos olet Sinä kaipaat jotain enemmän, ota privaatisti yhteyttä nimimerkilläni gmailin laatikkoon. Katsotaan mihin matka vie.

0

479

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

        Juuri nyt, tällä hetkellä?
        Ikävä
        104
        1243
      2. Salaisuudet paljastuu

        Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
        Ikävä
        94
        868
      3. Poliisi pamputti Variskankaalla

        Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
        Kajaani
        31
        784
      4. vapaa

        sana :) 🚮
        Ikävä
        66
        693
      5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

        Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        93
        626
      6. 32
        605
      7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

        S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
        Maailman menoa
        16
        574
      8. Nainen tosi ikävä sua

        Näkispä edes ohimennen
        Ikävä
        18
        558
      9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

        Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
        Ikävä
        43
        523
      10. Rakennus myynnissä

        Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
        Suomussalmi
        10
        466
      Aihe