Tyhmin olio maan päällä, se haju on karmea, keltaiset hampaat , keltaiset sormet, hyi saakeli, mutta sokerina pohjalla, pippeli ei seiso, HAH HAH!
Tupakoitsija on...
HVYHRE
4511
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
" Tyhmin olio maan päällä, se haju on karmea, keltaiset hampaat , keltaiset sormet, hyi saakeli, mutta sokerina pohjalla, pippeli ei seiso, HAH HAH!"
-Tyhmin olio?-tuskin ko.titteliä voidaan hankkia yhden nautintoaineen käytöllä?
-Haju on aina haistajan nenässä,kuten kauneuskin katsojan silmissä.
-Keltaiset hampaat?-Ei minulla ainakaan.Ei ole sormetkaan.Kiinalaisilla tupakoitsijoilla lienee säännönmukaisesti kellertävät sormet?
Ja sokeriksi pohjalle.En ole huomannut pippelin seisomisessakaan mitään ongelmia.Melkoisia kliseitä nuo väittämät.
...tyhmä tai muuten vain äärettömän yksinkertainen (todennäköisesti kumpaakin) kun vaivauduit edes vastaamaan moiseen provoon.
Näinä aikoina,näillä tavoilla tuota aloitusta ei voi pitää provona.Siihen pitää suhtautua tietyn kansan ryhmän totena pitämänä julkilausumana.Ja näitä lausumia tulee oikaista,silläkin uhalla,että tipahtaa provokuoppaan,joka ei kuitenkaan satu fyysisesti(siis se tipahdus),eikä henkisestikään pitkään,kun se unohtuu seuraavaa kirjoitettua "totuutta"(joka siis ei ole provo--->eli valtaosa tuon lajin "kirjoituksista") oikaistaessa.
tupakan het sittenkin nuuskaan siinä oiva vaihtoehto ei hengitystieelinsairauksia..vaan ainoastaan nikotiinia vereeen aivan kuin niistä jumalattoman kalliista vaihtoehto rojuista esim purukumi,laastari pillerit??