Oma meisseli on hiukan normia suurempi ONNEKSI mutta ei mikään jätti. Nojaan tietoon suomi mie skeksimäärin 13cm vs 17 paksuus n 4cm ei ainakaan yli ja terska on selkästi suurempi paksumpi iso suippu tatti eli olen hieman keskimittaa suurempi. Asiaan,oma kalu tökkii pohjaan ja vain pitkä sessio puuhasteluja ja saan vapautuneesti takaa työnnellä koko matkalta kaikki mitä 57v miehestä lähtee. Mutta se koko kun ostellut dildoja 6cm paksu 7cm paksu pemeitä ja ikinä en sa aniitä enää käuyttää kun kiristää niin hiosti vaikak miten pitkään koettaa venyttää niin ei kertakaikkiaan ei sovi vaimolle. max on 5cm ja se on ihan ehdoton max lyhyt tumman miehen kopio ja se on ehdoton max.
Olisko joku hitusen puuduttava liukastusvoide pikku ylläri ja voisin salaa vaihtaa välillä isompaa ? lapsia on tehty ja ei vaan ole paikat edes venyneet iän myötä joten tämmöinen ongelma.
Miksi pimpsa on niin tiukka? Ei se ihmeemmin kalua purista vaan liusuu kyllä vapautuneesti ja ehdottoman hyvää tehden vuosikymmenten vaihtuessa. Onneksi ei ole pihi vaimo vaan saanti on aina hyvää ja olenkin siksi mallikelpoinen mies mitä nyt harmaantuva.
Vaimolla pieni ja hieman harmittaa
6
966
Vastaukset
- Anonyymi
Kirjoititko tuon tekstisi kännissä?
- Anonyymi
No en mutta kirjoitusvirheitä tuli niin paljon ja itsekkin ihmettelen sitä. En meinaa ymmärtää itsekkään omaa kirjoitustani! Harmi ja pahoillani siitä. Mutta tuo hiukan puuduttava liukastusvoide olisi hyvä mutta nyt kun ajattelee niin jos omaa kalua myös samaan sessioon käyttää niin sehän vie tuntoa myös itseltä ja jos sattuisi hieman kieltä tarjoamaan niin olisipa huuley ja kieli rentoina… muuten hyvä idea mutta.
- Anonyymi
Aloittaja on selvästikin lapsen tasolla älyllisesti.
- Anonyymi
Lapsen tasolla? Hmm ei tässä iässä kuitenkaan enää ja jopa töissä koko ikä ollut mutta nyt jo välillä alkaa olla huvitus vähissä töihin lähtöön kun on vuosikymmenet sitä tullut tehtyä. Haluaisi jo viettää loppuelämän omaan tahtiin ilman kelloa. Eipä ole kyllä velkaa ja hyvin vähällä sitä pärjäisi jo kun tekniikka lelut ,autoja veneitä,audio raskasta sellaista , optiikkaa yms on ollut ja nekin on jo hävitetty osaksi ja enää hennompaa jäljellä kun ei vaan jaksa kiinnostaa enää lelut. Mutta talvilomalla lähdetään reissuun ja paikallinen gigolo on jo sovittuna kun kun on ns tuttu mies edelliseltä lomalta. Ylläri vaimolle on että hotelliin huoneeseen tulee gigolon tuttu todella oikea monsteri kullinen eli kolmestaan pumpataan vaimoa. En usko vaimon suutahtavan tästä tulevasta meille ennestään tuntemattomasta miehestä. Kuvia ollaan saatu ja kyllä kade olen nuorehkon jannun kokoluokasta. Viileämpänä aikana on kuumaa kun lumen keskeltä lähdetään. Vaimo jo odottelee myös vaihtelua ja nyt tuleekin todellista vaihtelua. Viikkoja vielä ja…..
- Anonyymi
Tuo kyllä kuulostaa kummalta että suomalaisen miehen penis olisi seisokissa vain 13cm. Keskimäärin. Voiko olla totta!? Virallisesti kullin pituus mitataan siten että kullin päältä työnnetään mitta häpyluuhun asti. Lihavilla on tietysti tässä kohtaa rasvaa monia senttejä. Tästä mitataan matka sitten terskan päähän.
Itse sain mitaksi 23cm. En kyllä pidä kaluani kuin keskimittaisena. Mikä lie totuus?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433037Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta613021- 422387
- 311873
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa831798Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251729- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä791307- 391270
- 791090