Hollywood työntää loputtomalla syötöllä meille leffoja eliitin ihmissuhde- ongelmista

yms. paskasta. Totuus USA:sta on aivan toinen.
Maahan on muuttanut jo kymmeniä miljoonia ihmisiä joiden älykkyys ei ole valkoisen rodun tasalla. Demokraatit päästävät heitä maahan rajattomasti.
Tästä ei voi hyvää seurata.

Armeijansa on jo mädätetty homo- ja kaikenlaisilla perversseillä agendoilla eikä sinne enää kukaan täysijärkinen mies värväydy. Dollarin painokoneet jyräävät täysillä tyhjää paperia joilla ei ole kohta enää mitään arvoa.

Ihmisoikeudet ja vapaudet sekä demokratia..., niitä USA on pyrkinyt viemään kaikkiin hyökkäämiinsä maihin. Monessako ne ovat toteutuneet? Vietnamissa, Afganistanissa Irakissa vaiko Libyassa?

Vapaus ja yhdenvertaisuus toteutuu ainakin täällä:
https://www.youtube.com/watch?v=j07Po3TPrMc

7

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suomessa huumeiden käyttö on rikollista ja kaikki noi pistettäisiin vankiloihin.
      Ongelmia tulisi. Suomessa on vajaa 3000 vankipaikkaa ja ne on ollut jo vuosia ylitäysiä.
      Siksi kaikesta saa enää vain ehdonalaista.
      Vankiloita ei rakenneta lisää kun ei ole rahaa.
      Kohta joudumme vuokraamaan itä-euroopasta vankipaikkoja. Niin tekevät jo monet länsimaat.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        💋 ­N­­y­­m­­f­­­o­­m­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17690265d

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Onkos Viki tutustunut mitenkä paljon älykkäämpiä Aasialaiset ovat verrattuna "valkoiseen mieheen"?

    • Täysin luokaton avaus!

      Älykkyys ei ole mitenkään verrannollinen rotuun. Täydellistä harhaa ja eugeniikkasoopaa, jota yrität tyrkyttää oman huonon itsetuntosi pönkittämiseksi.

      Väkisin tulee mieleen näitä avauksiasi katsellessa, että onkohan sinulla muuta elämää kuin kirjoitella soopaa ja odottaa kommentteja, jotta saat tuntea itsesi tärkeäksi?

      Veikkaus, ei ole.

      Havaitsin kerran kommenttisi Hesarissa, olit ilmeisemmin tilannut ilmaisjakson? Tämä pienenä heittona vain:).

      Huomioi myös tämä, että eliitti tarkkailee sinua:).

      • Anonyymi

        Eliitti joka lukee
        Egyptiläisiä loitsujaan
        Loosheissa


    • Anonyymi

      No ne National Geographic -kanavan Huumebisnes-ohjelmat nyt eivät vain koske tai kiinnosta kaikkia. Sehän se vasta olisikin jos poliittisen korrekttiuden nimissä pitäisi joka TV-sarjassa olla huumehöthöjä ja diilereitä. USA:n armeijassa tuskin on sen enempää seksuaalivähemmistöjen kuuluvia kuin muissakaan armeijoissa, sitä ei vain enää salailla. Siinä tosin olet oikeassa että siellä ei ehkä ole kovin tasokasta porukkaa. Sinne kun moni menee päästäkseen yliopistoon kun ei muuten ole rahaa opiskella tai ole niin fiksu tai edes hyvä pelaamaan baseballia että saisi stipendin.

    • Anonyymi

      Onko tullut mieleen ettei kaikkea tarvitse katsoa?

      Itse en ole esimerkiksi katsonut sekuntiakaan taannoisia kohusarjoja, kuten GoT, Squidgame jne. Lopetin kaikkien tv sarjojen seuraamisen melkein 2 vuosikymmentä sitten, sitä ennen seurasin lähes kaikkea orjallisesti.

      Enkä koskaan ole nähnyt Avatarta, saatika aio katsoa. Suurin osa MCU elokuvistakin on näkemättä.

      Oma valinta mitä katsot.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      209
      5178
    2. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      46
      4890
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      202
      2769
    4. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      135
      2358
    5. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      65
      1992
    6. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      112
      1871
    7. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      67
      1804
    8. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      208
      1694
    9. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      184
      1323
    10. Martina tienaa itse rahansa

      Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      261
      1042
    Aihe