Mä tekisin mitä vain että saisin sut mun elämään takas.
Antaisit minulle anteeksi rakas.
Anonyymi-ap
21181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
En tiedä keneltä pyydät anteeksi, mutta minulta ei tarvitse anteeksi pyytää. En itsekkään ole sen parempi
Sorry / Guns N' Roses - Topic
https://www.youtube.com/watch?v=BPKHZtggOOw
Tuo vaihe ilmenee sen jälkeen kun vaihdevuodet sekä voimaantumisvuodet ovat eletty.
Kiinnostavaa miten te miehet sitten oikein voimaannutte- onko muitakin menetelmiä kuin herjata naisia internetissä tai sun kohdalla kirjoitella heitä esittäen varsin älyvapaalla tavalla? Läiskiikö toverit sitten selkään jos ottaa osumaa kirjoituksistaan? Saako kovatkin säälipisteet?
Todella outoja ovat nänä mummeleiden aivomyrskyt. Harmi ettei niitä kykene terveillä aivoilla ymmärtämään.
Terveet aivot on kovin suhteellinen käsite
Sattuma hoitaa asiat niin kun on tarkoitettu. Jos sattumalta et saa anteeksi, se on niin tarkoitettu. Sattumaa ei ole, kaikki tapahtuu syystä. Yleensä siks että otettais opiks.
Milloin sinä otat opiksi?
Tinder on jo laduttu. Että otin jo.
Itse latasin grinderin 😄
Hienoo! Jostain se on alotettava. Sitäpaitsi liian kauan yksin ei tee hyvää. Menettää itseluottamuksen ja koko ajan vaikeempi alottaa mitään.
Se oli vitsi spede 😂
Niin en tiedä kuka oot ja sun seksuaalinen suuntautuminen ei harmita minua.
Tiedän kyllä kuka olet mutta minua ei kiinosta se mitä kuvittelet / oletat asioista.
Näköjään kiinnostaa.
Miksi kiinnostaisi jonkun palsta maalittajan päivittäiset pskapostaukset toisista ihmisistä?
Oletko yrittänyt yhtään mitään tehdä asian hyväksi?
Tavallaanhan sä oletkin jo. Älä huoli, kyllä minä sinut muistan, ja toivottavasti et oo omista ajoistasi muuttunut . Minäkin elän nyt päivä päivältä ommoo elämääni . Asun kyllä sawossa
Kerro nyt Iuuseri ensin mitä teit että tietää mistä pitäisi antaa anteeksi.
Well, you leave dat little Miss India behind and maybe you get a third chance. No? Ah, I think pea is still up there in her nose, not under your mattress, where ya keep on lookin... 😅🤣
Ethän sää oo koskaan ollutkaan nääs.
Vain teot voi muuttaa tilannetta. Turha palstalla luvata jotain mitä ei pysty toteuttamaan oikeassa elämässä.