Hyvää presidenttiä vihaavat trollit

Anonyymi-ap

Taas on joku kello 1:n ja 2:n aikaan yöllä nostanut yli 20 Niinistöä vihaavaa keskusteluketjua kärkeen. Onko tämä organisoitua toimintaa Pietarin trollitehtaan suunnalta vai onko jollain eläkkeellä olevalla Niinistöä vihaavalla punamuumilla nukkumisvaikeuksia?

24

882

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niinistön osaamista ei ole vielä nähty, kun sitä ei koskaan ole ollutkaan.

      • Anonyymi

        Niinistö on ihana herrasmies. Haavisto ja stubb eivät ole yhtään edustavan näköisiä. Eihän haaviston vaimo voi olla maanäiti ulkomaalainen hoonosoominen ei edes viitsi opetella suomenkieltä hölmöä sönkötystä kyllä pekan ei pidä asettua ehdokkaaksi. Stubb on hammantahna mainokseen omiaan mutta ei pressaksi eihän kerkee sitten urheilemaan. Seksielämässä on vikaa kun on hullu urheilemaan


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        🍒 ­­N­y­m­­f­o­­m­­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17692006g

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Ei täällä muita trolleja ole, kuin sinä itse.

      • Anonyymi

        Eli punamuumilla on sitten nukkumisvaikeuksia ja tulee valvottua myöhään? Eikö sen kissan rapsuttelu edes auta?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eli punamuumilla on sitten nukkumisvaikeuksia ja tulee valvottua myöhään? Eikö sen kissan rapsuttelu edes auta?

        Laita terkut Anon porukkaan.


    • Anonyymi

      Eiköhän ne ole umpi vit.....elta persulta kotoisin. Nehän on ihan kaikkia muita vastaan. Nyt on tulilinjalla kokoomus kun nappisilmä Wille liittyi niihin.on ollut nyt niin paljon kokoomuksen haukkumista ,että hallitus on saanut olla rauhassa.

      • Anonyymi

        Olen huomannut.bja tuolla haukkumisella luulevat pääsevänsä hallitukseen.


      • Anonyymi

        Kyllä nuo katkerat vuodatukset enemmän vasemmiston oloista tekstiä ovat kun niitä lukee. Tosin kaikkia niitä jaksa lukea kun tuuttaa uutta ihan kuin trollitehtaan liukuhihnalta liki joka yö.


    • Anonyymi

      Taas on yökyöpeli (valvottaako huono omatunto?) nostellut sale vihaavia ja morkkaavia ketjuja ylöspäin.

      • Anonyymi

        Suoli25-tieteistä väitellyt tohtoriko se siinä marmattaa?


    • Anonyymi

      Ryssä on väsymätön kaikessä pahassa.

    • Anonyymi

      Jaa Niinistön menestykäs Ukrainan vierailu on saanut taas halosfanit ja pietarin trollit (sama asia?) valloilleen tällä palstalla. Yhtä valloilleen kuin eurooppalaiset leopardit kohta Ukrainan pelloilla? Heh.

      • Anonyymi

        Miksi Niinistön ilme on aina sellainen, että hänellä on ulostamisvaikeuksia?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi Niinistön ilme on aina sellainen, että hänellä on ulostamisvaikeuksia?

        Todistit pointtini.


    • Anonyymi

      Taas on joku katkera Niinistöä vihaava nostellut ketjujaan ylöspäin ihan urakalla.

      • Anonyymi

        Jäljet johtavat Pietarin trollitehtaalle, ja siellä perussuomalaisten trollien osastolle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jäljet johtavat Pietarin trollitehtaalle, ja siellä perussuomalaisten trollien osastolle.

        Halosta ylistäviä persuja? Enpä usko, eiköhän nämä ole ihan vasemmiston ruplatrolleja kuule.


    • Anonyymi

      Taas on joku katkera vasemmistolainen punamuumi ollut 1-2 aikaan yöllä hereillä ja solvaamassa hyvää presidentti Niinistöä. Painaako omatunto niin pahasti ettei uni tule vaan pitää Niinistöä ja tämän perhettä parjata?

    • Anonyymi

      Taas on 2 aikaan yöllä tullut katkeria halosta fanittavia ja niinistöä vihaavia nostoja kärkeä kohden. Kyllä tuo tulisi vähemmälläkin selväksi mistä on kyse.

    • Anonyymi

      Taas kerran noussut hyvää presidenttiä herjaavia ketjuja ihan urakalla kärkeen.

    • Anonyymi

      Taas on eilen illalla puoli yhdeksän uutisen aikaan noussut hyvää presidenttiä parjaavia viestejä minuutin väliajoin ylöspäin. Eikä katkeralla eläkeläisellä ole muuta tekemistä? Kyllä se tulisi vähemmälläki vaivalla selväksi.

    • Anonyymi

      Taas on miinanraivaajalla ollut nukahtamisvaikeuksia? 2.30 yöllä on nosteltu halosta fanittavia ja niinistöä parjaavia ketjua ihan sarjana kärkeen useampi kappale.

    • Anonyymi

      Niinistöltä on saatu joukko kummallisia lausuntoja. Miksi hän esimerkiksi alkaa taas jahkaileman Suomen ydinaseista? Ei suinkaan ne meidän turvallisuutamme lisää! Ei kukaan ole sellaisen ajatuksen kanssa "kotona", mutta muuallekaan ei tavallinen ihminen "muuttaa" voi. Niinistön aikana on jatkettu perusturvan kyseenalaistamista, mitäs maanpuolustamista tai yhteiskuntarakentamista se muka on? Perusturva ja perustoimeentulo muodosta riippumatta on hyvinvointimme ja itseasiassa myös terveyden ja oikeusturvan kulmakivi varsinkin kaikille jotka siitä ovat riippuvaisia.

      En haluaisi mollata Niinistöä, mutta kyllä tuossa asemassa pitää ymmärtää enemmän. Monesta asiasta. Ja keskustella. Tai ainakin sanoa keskustelkeensa asiantuntijoiden ja vastuullisten hallintovirkamiesten kanssa. Emme elä pelkästään leivästä eli vain taloudesta kiinnostuminen ei luo hyvää hallintoa tai lainsäädäntöä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      74
      1360
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      930
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      79
      862
    4. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      89
      779
    5. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      51
      684
    6. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      654
    7. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      46
      594
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      42
      583
    9. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      132
      579
    10. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      45
      547
    Aihe