Onko muita jotka innostuu hääpuvuista? Ite tykkään tosi tiukoista merenneitomallisista puvuista. Ois kiva joskus päästä touhuilee puku päällä.
Fetissi hääpukuihin
19
1088
Vastaukset
- Anonyymi
Hääpuvut on kyllä ihania runkkupukuja, olen heittänyt kaikki tyllit pois kun ne tuntuu liian karhealta ja on vaan tiellä touhuillessa, se kiiltävä, sileä ja liukas kangas on se pääasia :) Yhden hääpuvun käytin jo roskiskuntoon ja toinen on jo sen tilalla kaapissa xD
- Anonyymi
Painu sirkukseen pelle 🤡
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Painu sirkukseen pelle 🤡
Ei ne sirkuksessa käytä hääpukuja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ne sirkuksessa käytä hääpukuja.
Pelle kilahti kjäh kjäh 😅🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pelle kilahti kjäh kjäh 😅🤣
Eniten taisit kilahtaa sinä ahdasmielinen Pertti 70v.
- Anonyymi
Hääpuvut ovat ihania. Itse olen kerran ottanut kirpparilta asunnolleni sovitukseen hääpuvun, kun olin reissutyössä. Oli elämäni ihanin ilta, kun pukeuduin siihen. Aivan upea puku, korkea kaulus, pitkät hihat peittivät sopivasti miehiset piirteet. Pituutta minulla 170, painoa oli 65. No, seuraavana päivänä se piti tietenkin palauttaa, kun ei vaimoni olisi varmaankaan innostunut salaisesta harrastuksestani eli tyttöilystä.
Mulla olis hääpuku myynnissä.
- Anonyymi
Ei kiitos sadan kilon siikan reuhkat
- Anonyymi
Kerro ihan rohkeasti vaan enemmänkin
- Anonyymi
Paljolla myyt?
Noita saa edullisesti kiinasta. Tuo merenneito- ta trumpettimalli ovat ihania. Pitää vai tilata riitävän iso jotta yläosakin mahtuu jopa rintojen kanssa. Käytän alushametts spermasuojana. Puvun tiukuuden takia liikkuminen sipsuttelua.
- Anonyymi
Sehän noissa naisten vaatteissa onkin yleisesti ongelma ainakin itselläni. Sen verran on hartioita, että koko pitää olla aika iso, mutta sitten alaosa meinaa olla väljä. Koskee tietenkin mekkoja yms yksiosaisia. Hameet ja puserot tässä mielessä helpompia, kun voi koon valita tarpeen mukaan.
- Anonyymi
Mitä tiukempi puku sen parempi! <3 Olen yhden puvun tilannutkin omilla mitoilla ja oli oikein hyvä. Nyt ollut pitkään mietinnässä uusi kun vanha alkaa olla jo aika käytetty ja sen kanssa on sen verran ulkoiltu ja tehty kaikkea muutakin sille kuulumatonta.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://syntheticwerks.net/H/Z4xzz 👈
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/S1c3M5
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://ameliachau.com/H/Z6l7A0
Minulla myös olisi hääpuku myynnissä.
Koko XS-S, ei merenneitomalli muttei ihan kermakakkukaan, siltä väliltä. Kauttaaltaan sileää satiinia. Rinnuksessa pieni tahra, jonka takia ei ole mennyt kaupaksi ns. normaaleilla foorumeilla. Tähän käyttöön varmasti oikein pätevä 😉
Ota yhteyttä treffien puolella tällä nimimerkillä. Asun pk-seudulla.- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://arara-ik.com/H/G5c3M0
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1117983Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4247122SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1855392Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1284341Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en764264Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal954206Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103932Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03620Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132480Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema172076