Lainaa 2500

Anonyymi-ap

Luottotiedoton ja leikkaukseen menossa. Mistä voisi saada pikavippiä.

[email protected] . Ota yhteyttä. Kiire. Kiitos

6

410

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luottotiedottomuus merkitsee nykyään lakimuutoksen jälkeen aina sitä, että sinulla on maksamattomia velkoja, joten tuskin saat mistään lainaa. Ainoastaan jos on kyse isosta lainasta, jolle on helposti rahaksi muutettava vakuus. Pikkulainoja ei kannata lainata vakuudella eikä ilman.

    • Anonyymi

      Miten tuo leikkaus vaikuttaa rahan tarpeeseen? Jos olet töissä, saat sairaslomaa ja palkkaa. Jos et, niin pyydät sairaalassa sosiaalityöntekijää auttamaan. Sairaalamaksuja voi jaksottaa jne.

      • Anonyymi

        Tarkoitus on kai mennä velkarahalla yksityiselle puolelle, todennäköisesti kauneusleikkaukseen.


    • Anonyymi

      Mikä ihmeen kiire tämän foorumin lukijoilla muka on? Hoputa niitä, jotka aikovat lainata rahaa tuntemattomalle luottotiedottomalle. Täällä ei ole ensimmäistäkään! 😁😁😁

    • Anonyymi

      Kiireiselle nopea vastaus: Et mistään. Säästyy aikasi kun et tavoittele sellaista mitä et voi saada. Vastaa myös itsellesi rehellisesti että onko realismia että leikkauksen jälkeen tilanteesi olisi parempi kuin nyt ja että maksaisitko lainasi korkoineen myös takaisin?
      Tuskinpa vaan mutta ainahan sitä saa yrittää jos joku hölmö erehtyisi. Täältä niitä hölmöjä joilla rahaakin olisi ei kuitenkaan löydy.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      596
      1271
    2. 81
      947
    3. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      293
      729
    4. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      157
      700
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      206
      684
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      673
    7. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      651
    8. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      600
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      203
      559
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      521
    Aihe