Hinnerjoki

Ajattelin kysellä, että millainen paikka Hinnerjoki on asua?
Pieni kylähän se on, missä ei ole juurikaan palveluja tarjolla enää, mutta noin niinkuin muuten?
3748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos vaan muualla voit asua,ni asu. "Äijät"juoruu muitten asiot päivät pitkät,ja puhuvat muista paskaa selän takana.

Äänestä
  • Hinnerjoen kyläbaarissa osataan small talk, kanta-Euran (27510) baareissa yksityisasioiden tonkiminen ja selän takana pahan puhuminen.

    Äänestä

Honkilahti on parempi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ajattelin kysellä, että millainen paikka Hinnerjoki on asua?
Pieni kylähän se on, missä ei ole juurikaan palveluja tarjolla enää, mutta noin niinkuin muuten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu