Warkaus lehti kysely

Montako valtuutettua kaupunki tarvitsee?
Ei ainakaan nykyisiä
Koska uskoivat Grönlund rikosilmoitusta
Ja siellähän poliisi tutkii kaupungin hallituksen elinvoimajaoston jäsentä kunnianloukkauksesta
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä veski lässytät tätä samaa jatkuvasti, lässytä jotain muuta välillä, kerro vaikka siitä sinun opiskelusta tapahtumatuottajaksi.

Äänestä

Eihän tuossa mitään kunnianloukkausta tapahtunut, totta joka sana. Jos tutkivat että veski on täällä elämästään kertonut, joutuu veski siitä vastuuseen.

Äänestä

Vaihtamaan kaupungin nimi !! Heti tulee mieleen vanhukselta varastavat..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Montako valtuutettua kaupunki tarvitsee?
Ei ainakaan nykyisiä
Koska uskoivat Grönlund rikosilmoitusta
Ja siellähän poliisi tutkii kaupungin hallituksen elinvoimajaoston jäsentä kunnianloukkauksesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu