Unibetiin vaikea päästä, kyselee "robotti-juttuja"

Anonyymi-ap

Alkoi muutama viikko sitten, se haluu varmistua että et ole robotti. Kun yrittää kirjautua sisälle Unibetin sivulle, se heittää ruudutetun kuvan joltain kadulta ja kysyy: rastita kaikki ruudut joissa näkyy autoja. Sitten kun sen teet, se heittää uuden kuvan: rastita ruudut joissa näkyy suojateitä. Sit sen jälkeen bussit, fillarit, palopostit... Voi tulla yli 20 kuvaa peräkkäin ennenkuin päästää sisälle. Tosi raivostuttavaa! Ja hidasta! Tietääkö joku miten tuosta pääsisi eroon?

2

257

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sinulla on jokin mainosesto tai muu sivun reCaptchan toimintaa häiritsevä lisäosa käytössä. Kokeille vaikka jollain tehdasasetuksilla olevalla toisella selaimella kirjautumista, niin huomaat eron.

      • Anonyymi

        Joo, toisella selaimella pääsi heti sisään. Kiitos hyvästä vinkistä. t. AP


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      107
      6563
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      53
      5614
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      72
      4394
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      84
      4284
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      88
      4032
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      81
      1381
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      79
      1225
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      328
      1185
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      35
      968
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      306
      900
    Aihe