Siemensyöksy tyttöjen mielestä

Anonyymi-ap

Lähinnä tuli mieleen, että jos tyttö näkee miehen runkkaavan vaikka pornossa, tai livenäkin, ja saa siemensyöksyn, niin kiihoittaako se?
Vaikkei tyttö olisi millään tavalla osallisena muuten siihen, paitsi että tyttö näkee sen.
Mun tyttöystävä on vähän kaksijakoinen asian suhteen, ollaan kyllä pantukin jo muutamia kertoja, mutta olen myös runkannut hänen nähden ja ekoilla seksikerroilla meillä ei ollut kortsuja, niin käytettiin keskeytettyä ehkäisynä.
Niin hän kyllä katsoo hyvinkin tarkkaan mun ruikkimista, yhdyntätilanteessakin vedän kaluni sen verran esille, että hän näkee, kun sperma lentää.
On jotenkin utelias ja vaikuttaa kiihottuneeltakin, mutta samalla hän on jotenkin "Hyi hitto!"-mielelläkin..

5

1199

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No kyllähän se...
      Mulkku nytkähtelee ja heiluu siemensyöksyn aikana jotenkin kivasti, kiva katsella kyllä.

    • Anonyymi

      Ihanaa laueta sisään kunnolla.

    • Anonyymi

      Itsellä vain jos mies voihkii nautinnosta ääneen samalla. Muuten ei tunnu missään oikein. Kun ei voi muuten naisena tietää, miltä miehestä tuntuu.
      Moni mies ei tätä tiedä että jos nainen kuulee (siis aitoa, ei feikkiä) miehen voihketta, se on kiihottavaa.

    • Anonyymi

      Kyllä mä ainakin tykkään paljonkin nähdä siemensyöksyjä ja toisen orkun muutenkin.
      Poikakaverin kanssa ainakin usein runkkaan häntä ihan sen vuoksikin, että saan katsella kun hän alkaa kalu nytkähdellen ruikkimaan spermaa käsihoidon lopuksi. Hän äänteleekin aika ihanasti samalla ja koko hänen alapäänsä jännittyy samalla.
      Ainoa vaan, kun hänellä tulee yleensä tosi paljon spermaa, niin sotku on myöskin sitten aikamoinen...
      Ja kyllä mä joskus katson pornoakin ja just näitä miesten ejakulointi-pätkiä.
      Aika kiihottavaa ja se vähän tuntuu metkalta, miten sitä tulee ulos.
      Joillakin roiskuu ja lentää helvetin pitkälle, en tosin tiedä ovatko jotenkin feikattuja klippejä, ja joillakin enempi valuu vain ulos. Pari pientä purskahdusta ja loput vähän kuin pulppuaa kalun päästä ulos.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      121
      6902
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3777
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      186
      2605
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      284
      2482
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2111
    6. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1865
    7. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1810
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      134
      1385
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      70
      1295
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1295
    Aihe