Monilla on ennakkoluuloja blondeja kohtaan. Haittaako sinua että olen blondi? Hävettääkö se jotenkin liikua blondin naisen kanssa koska nehän mieletään tyhmäksi?
Onko blondius ongelma
14
74
Vastaukset
Blondit ovat parhaita. 😊
- Anonyymi
Punapäät ei pääse taivaaseen. Tämäkin on ongelma joillekuille.
- Anonyymi
Ei merkitystä hiusten värillä.
- Anonyymi
Älykkäin nainen joka ikinä tapailin oli luonnollinen blondi. Eli ei sillä hiusten värillä mitään väliä oo.
Ei, miksi olisi? Varmasti ihmisillä on noita käsityksiään blondeista, mutta ei se itseäni ainakaan häiritse.
- Anonyymi
Olen aina ollut blondi. Nyt omat terveet paksut hiukset ja otetaan vakavammin. Ja nyt tullaan juttelemaan. Ennen sai jutella ittekseen.
Se mistä ei ole päästy niin miehet edelleen puhuu tisseille.- Anonyymi
Mitä sanoit? Oikeesti? Mä kun luulin että pojat isistä pappoihin olisi koko ajan ympärillä höpöttämässä.
- Anonyymi
Eii, ei pidä paikkaansa. Pohjoismaissa on eniten luonnostaan vaaleita ihmisiä ja nimenomaan Suomalaisperimää omaavat ovat älykkäimpiä. Aivojen koko jo kertoo siitä.
- Anonyymi
Taitaa eniten olla toisille naisille ongelma.
- Anonyymi
Alapään karvoituksesta selviää, kuka on blondi ja kuka ei.
- Anonyymi
Kyllä tykkään blondeista paljon en tiedä mikä siinä värissä kiehtoo
- Anonyymi
No yks provokatiivinen ja kantaa asiaan ottava räppi nyt kuiteski.
Blondi on miesten mieleen
https://youtu.be/zmsaJYHg0XM
T: Karoliina
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053161Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391610Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803