Haluan imeä vanhemman ison miehen vakituiseen Jyväskylästä
Miehelle mies Jkl
15
1536
Vastaukset
Löytyykö?
- Anonyymi
Hei! Löytyy. Olen etsinyt vakkari-imuria. Olen biukm ja vastaus etsimääsi , vanhempi, terve, siisti ajeltu kaveri. Miten saan sinuun yhteyden. Odotan tapaamisiamme.
- Anonyymi
Vieläkö kiinnostaa
Anonyymi kirjoitti:
Hei! Löytyy. Olen etsinyt vakkari-imuria. Olen biukm ja vastaus etsimääsi , vanhempi, terve, siisti ajeltu kaveri. Miten saan sinuun yhteyden. Odotan tapaamisiamme.
Käyttäjä avulias osoitteessa outlook piste com
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17708586r
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/I7p9C3
- Anonyymi
Jyväskylän seudulla asun myös, vakkio imijä ois haussa. M 65v
- Anonyymi
Kuse muuntajaan ja pussaa pulun persettä hönö
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/T9w6A2
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/O8h4V7
- Anonyymi
Onko kik käytössä
- Anonyymi
Kikkelis kokkelis vaan sullekin pikkukikkeli
- Anonyymi
Kotihoitoa. Suoritat vanhemman miehen viikottaiset alapesut suullasi ja kielelläsi. Syöt ja juot smegman ja siemennesteen tai ilman, jos suhahtaa.
Ilmaisexi? - Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/A7k1P7
Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1772681- 1642499
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182187Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612063Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31729"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2041420Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2241153Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931128Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3681069