Enon pihalla eksi punainen emennän(????? ) auto ja toinen punainen emännälle tarrat ikkunoissa. Nyt ei ymmärrys riitä. Ymmärtääkö joku ???
Emännällekö toinen auto?
12
674
Vastaukset
- Anonyymi
Mie en tiiä mittee se männöö. Suottaa olla jotta katsojia eksytettähän. Enon pihamuolla on punainen auto ja mökissä vasemmanpuoleisesta ikkunastakkii näkkyy vaalee hiuksinnee naenen,....tarkkoo ku kahtoo nii on emännän näkönen. Video moottorkelekalla ajeloo tonttiloilla.
- Anonyymi
Jospa se onkin Metsämannien uusi koti, jossa saavat elää rauhassa uteliailta, on tuntemattomammassa paikassa, kuin metsamanin nykyinen asuinpaikka.
En oikein ymmärrä, miksi metsäman ei saisi asustella kumppaninsa kanssa rauhassa, jos pitää muuttaa jonnekin toisaalle, että saa rauhassa elää. - Anonyymi
Jokkaisen tubettajan oma asja, mitä näyttää videoillasa. Jos on tahtonna näyttää tuon talon ajamalla pihalla niin omapa on asiasa. Pihalla punasen auton rekkerikkin näkkyy kyllä. On sellassia tubettajia, jotka ottavat etukätteen huomioon mitä näyttävät koko muolimalle.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17709146U
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
En ihmettele yhtään että ette ymmärrä...
- Anonyymi
no jos sinä ymmärtänet niin kerroppa meille kaekille.
- Anonyymi
Paikallisella olivat nähneet vihreen Valtran lavetin kyyjissä,arvelivat että emannuuvelle olisi Tesla tulossa , ikäänkuin jonniinmoista vaihtokauppaa käytynä.
- Anonyymi
Emännän tytär istuu vankilassa
- Anonyymi
En ymmärrä tuota kun kukkaa ei ymmärrä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2744694Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343040Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442867Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k292851Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761801Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061654Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 601429
- 951292
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2151180