Onko YEM huijaus?

Anonyymi-ap

Onko kenelläkään tietoa onko YEM samanlainen huijaus kuin onecoin? YEM:illä kehutaan olevan paljon arvoa, mutta voiko YEM vaihtaa missään oikeaksi rahaksi?

12

266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sehän tarkoittaisi että hylkäät yem min. Ei se käy.

    • Anonyymi

      Eivät kryptojen kehittäjät itse sijoita kryptoihin senttiäkään. Kaikki rahat kerätään sinulta ja muilta tyhmiltä.

      Unohda kaikki kryptoihin liittyvä sijoittaminen. Kyse on aina poikkeuksetta huijauksista.

      Myös kaikkiin kryptoihin, joita käytettäisiin vain tuotteiden ja palveluiden maksamiseen liittyy riski menettää kaikki lähettämänsä rahat. Taustalla on lähes aina epärehellisiä ammattihuijareita. Yritykset ovat aina konkurssikypsiä ja omistajat odottavat vain rahapotin kasvua.

      • Anonyymi

        Suurin ongelma näissä kryptoissa on tämä louhiminen, louhiminen ei tuota yhtiölle (valuuttaan) mitään lisäarvoa, vaan päinvastoin mitä enemmän louhitaan, arvo laskee (jaettava oikea raha) . Ainut joka hyötyy on sähköyhtiö ja näytönohjainten valmistaja ja nehän ei mihinkään leikkirahaan sijoita.

        Nythän tää on nähty, leikkiraha pörssit kaipaa jo 8.000.000.000,00 oikeita dollareita, että saataisiin maksettua kaikki ulos, siis tää oli vain yksi, pörssejä on satoja.. konkurssiaalto ja kuka makssaa lystin, sinä joka onneton laitoit oikeaa rahaa sisään.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Sorry ! Nyt tuli väärää aihetta. Tässä voit tutustua YEM valuuttaan! https:// www.yem.foundation


    • Anonyymi
      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Älkää klikatko noita huirareiden linkkejä. Pelkkää hyväuskoisten hölmöjen aivopesua.

      Miettikääpä, miksi linkit tänne lähettänyt huijareiden alimman lastin apulainen ne tänne lähetti. Jos ette heti keksi, niin miettikkää muutama tunti lisää.

      Älkää turhaa Googlatko. Google on aina mukana huijauksissa. Saa huijareilta miljoonia.

      Kryptot ovat jo historiaa!

    • Anonyymi

      Pääasia että kokeilette cryptoja aivan itse. Ilman että kukaan toinen taho sekaantuu siihen millään tavoin.

      https://twitter.com/cryptoasianscam

      Huvittavaa ketjua. Jos jollakulla on varaa menettää 12 k$ aasialaiselle tyttöselle, on hän menetyksensä ansainnut.

      • Anonyymi

        Mitään kryptoja ei saa koskaan kokeilla missään tilanteessa. Kyse on aina huijauksesta. Kaikki kryptoja suosittelevat ovat aina huijareita tai heidän tyhmiä apulaisiaan.

        Kryptosanomien mukaan ei ole vieläkään todettu yhtään poikkeusta. Miljoona euroa odottaa yhä noutajaansa.


    • Anonyymi

      YEM on täyttä huijausta.

      Eräs Grand Ambassador on ollut tässä 11 vuotta saamatta mitään ja odotus vain jatkuu.

      Grand Ambassador myös uskoo Onpassiveen, anna satanen sarjahuijarille ja tienaat automaattista tuloa koko loppuelämäsi. Mutta ei vielä vaan ”ihan kohta”.

      Onpassive löytyy tuolta verkostomarkkinointi-osiosta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      241
      2014
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      188
      1617
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      46
      1260
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      972
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      40
      779
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      770
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      761
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      750
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      24
      725
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      637
    Aihe