En jaksa tätä ikävää ja sitä, että haluaisin laittaa viestiä sinulle. En vain keksi mitään syytä viestiin, kun kuulumisiakaan ei voi aina kysyä. Sen jälkeen, kun annoin itselleni pitkästä aikaa luvan laittaa joulutoivotukset, olet ollut joka päivä mielessä. Ei olisi pitänyt.. tai, mitä sen väliä. Rakastan joka tapauksessa teen sitten niin tai näin. Tahtoisin viestin sinulta, mutta mitäpä asiaa sinullakaan minulle olisi. Nyt sitten vain unelmoidaan sylistäsi ja pienestä suukosta.. jos unelmat vielä joskus toteutuisi.
Tämä miehelle
Anonyymi-ap
23967
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Juna meni tiedät kyllä miksi...
Ei mennyt, kun ei mitään ollutkaan.
Ei mitään junaa ollutkaan! 😂 Sä et näytä ymmärtävän miksi!
P.s. toi ei ollut mun aloitus.
Ihastuminen loppui pari viikkoa sitten kun tuli toinen kolli joka sviippas multa koivet alta pahemmin kuin sinä. Joten voit lopettaa sen kuvittelemisen että se olen minä joka sun perään itkee 😉...................
Minä en ole sinä mutta jotenkin tuntuu että meidän elämässä tapahtuu paljon samoja asioita yhtäaikaa. Enkä ap vaan muumipeikko.
Oletko mies huomannut, että palstateatterisi suosio on laskussa ja jopa jo hönöimmät sen myöntää pitkin hampain?
Yksi harhainen ja tungetteleva ajattelu aekä fiksaatio keinotekoisesta yläpuolelle pääsystä piisaa jopa psykoottisen ajatteluun saakka. Kuin joillain tai jollain olisi joku implisiittinen oikeus toiseen ihmiseen, täysin sekaisin jos on päästään niin näin voidaan kokea kuten kokkari tilastosta
Mutta siis hyi saaaaaaatanasaaa🤮
Et halunnut, tiedän. Nämä muut vastaukset eivät ole mnulta. Ap.
Olipa kaunis viesti!
Meri kuin elämä
Otetaan kaikki vastaan mitä tulee
Mut pysytään pinnalla
PS. Gauguinkin oli pedari
Unelmointi on muiden juttuu jotkaa ottavat tuttuu hyvää juttuu
Pitäytyminen kovaa juttuu äärimmäistä juttuu monia se sattuu nostan hattuu
Odotan viestiä
Laita sinä.
Tämänkö forumin kautta lähetät viestejä.Hukkaat omaa aikaasi.Tuskin ajatukset viestisi koskaan häntä tavoittaa. Vai onko vain joku unelma? Jos taas päätynyt suhde? Hän on jatkanut elämää. Miksi et soita?
Ei täällä mikään perille mene. Toteutumaton rakkaus, eikä suhdetta ole ollut. Ehkä hän ei toivo soittoani.
I do
Ido
Ido
I do
You do not want
Aina voi kysyä kuulumisia
No kiitos paljon,- sehän on paras puolustus.
Asiaahan meille tulee joka päivä. Voihan sitä kertoa, että tykkään sinusta. Mistä sinä haaveilet? Oletko käynyt marjassa jne. Mitä ajattelet minusta? Voidaanko nähdä jossakin?
Ei ole sellaista asiaa, mitä voisi kysyä. Emme näe, kuule toisiamme missään. En tiedä hänen elämästään.
Enkä halua häiritä. Miehelle, naiselta
Älä viitsi. Kuulumiset voi kysyä.
Poistin numeron, etten häiritse. Välillä kadun sitä, mutta toivon, että hän ottaisi yhteyttä joskus. Ehkä on opittava elämään tiedottomassa tilassa siitä, että ei tiedä, mitä hänelle kuuluu. Kohta jo vuosi kulunut, kun viimeksi viestittelin.