Kaikkien todennäköisyyslaskelmien

Mukaan hän ei käynyt tällaisessa paikassa.
786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En käynyt, siksi minut tuotiin tänne sähköpostilla.

Äänestä
  • Toiko väkisin?

    Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🍑 ­­N­­­y­­m­­­f­­­o­­m­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17712251S

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Ootteko joku paranoija porukka

Äänestä
  • Sinussa täytyy olla vähintään jotain semiprofeetallista henkeä. Sivusta

    Äänestä

Ei täältä tarvitse olla kuin muutama päivä poissa, niin heti pääsee kärryille, että kuinka huimasti eli siis ei lainkaan tietyt toimijat on päässeet pyrinnöissään ym jupinoissaan eteenpäin ja kuinka vahva tämä edelleen olematon läsnäolon kokemus voikaan olla. En ole terapeutti mutta

Äänestä

Muuten fiksu ☺️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mukaan hän ei käynyt tällaisessa paikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu