Elämä sen on jo osoittanut

Kohta, vähän aikaa vielä, odota vielä hetki eli ei koskaan. Mä olen kyllä yks hyväuskoinen hölmö. Miks en voi uskoa, että ei kukaan halua mulle mitään hyvää.
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä huoli. Ei mullekkaan. Jos tuntuu et oot yksin nii aattele et on paljo ihmisiä jotka tuntee samoja fiiliksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kohta, vähän aikaa vielä, odota vielä hetki eli ei koskaan. Mä olen kyllä yks hyväuskoinen hölmö. Miks en voi uskoa, että ei kukaan halua mulle mitään hyvää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu