Ilmeisesti keskiviikkona ja lauantaina. Talvella kai hiljaista mutta onko kesällä kova kuhina?
Euran tori
9
721
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on kesälläkin hiljainen. Kannattaa mennä Säkylän torille, siellä käy kesäisin kuhina.
- Anonyymi
Ei vaan suhina, kun tuulipukujen housut hinkkautuu reisistä toisiaan vasten. Suhi suhi.
- Anonyymi
Paljon väkeä, vaan ei ne mitään osta..
- Anonyymi
Raikkaitten suhinoitten kunta
- Anonyymi
Näin siä pari vuotta sitte yhen arpamyyjän.
- Anonyymi
Eura on kantatien ja valtatien risteys. Palveluna muutama marketti ja Urheilutalo.
- Anonyymi
Kannattaa suosia Lauttakylää, selvästi monipuolisempi paikka!
- Anonyymi
No on siellä ny Roosa-kahvilakin👌
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No on siellä ny Roosa-kahvilakin👌
Paraatipaikalla rekkaparkki. Kulttuurinähtävyytenä Ruukipuisto, jonka läpi voi ajaa pysähtymättä - kaikki nähty ohiajon aikana.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16222119Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant658716Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va646192SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785802Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145252Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294816HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.794422Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm814230"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.172292