Mitä eläintä kaivattusi

muistuttaa?
💬
531193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 53

Vanhimmat

Mies on aivan selkeä sisilisko. :) ja erittäin komea sellainen! Toissavuodelta. <3

Äänestä

Papuhärkää ja sushiketta eri kulmista katsoen.

Äänestä

Merimakkara :)

Äänestä

Peuraa.

Äänestä

etana , laiska ja hidas

Äänestä

Sfinx

Äänestä
  • Hahhaa

    Äänestä

Kulkukoira.

Äänestä
  • Kissapas.

    Äänestä

Kirahvi.

Äänestä

Muumien haisuli.

Äänestä
  • Nainen siis.

    Äänestä

Ilmeisesti piisami kuuluu suomi24sella kiellettyjen eläinten joukkoon. Johan on sensuurit 😀

Äänestä
  • Ehkä Sami on mode eikä tykkää kun häntä
    Sanotaan bii samiksi

    Äänestä

  • Toi Jones itse asiassa muistuttaa jokseenkin sammakkoa kohdassa 00:23 kun värikin on vihreä 🐸. Äänet kannattaa laittaa hiljaiselle kun tää on aika häiriintyneen oloista mesoamista. https://www.youtube.com/watch?v=9JRLCBb7qK8.

    Äänestä

  • Vai piisami. Mies on kuin kultakala kuivalla maalla.

    Äänestä

Kissamainen. Monella tapaa :) Itsepäinen.

Äänestä
  • :D naisesta?

    Äänestä

  • kuvaile kissamaista naista :) itsepäinen,,,mitä muuta?

    Äänestä

  • Tämä on sivusta mutta kissamainen naisen olemus on sellainen mikä kiinnittää huomion häneen. Sellainen nainen on vaikuttava ilmestys ja hän tietää sen eikä sellaisen tarvitse todistella mitään kenellekään. Eräänlainen viekkaus tulee mieleen niistä kasvonpiirteistä. Energisyys ja nokkeluus kytkeytyvät myös cat womaneihin. Sellaisen kuin saisin napattua itselleni niin olisin ikionnellinen. En tiedä miltä eläimeltä itse näytän. Kysyin tätä kerran yhdeltä tutultani mutta hänkään ei osannut sanoa mitä eläintä muistuttaisin. Apinoitahan tässä kaikki ollaan 🙈.

    Äänestä

Magnustia.

Äänestä

Skorpionia. Eikä mitenkään hyvällä tavalla.

Äänestä

Hyvää yötä 🐇😚

Äänestä

Koralliriuttakala 🐠

Äänestä

Kirahvin ja Karhun risteytys

Äänestä

Entinen oli joku, mutta nykyinen ei mitään, mutta onhan hän komee ilman laseja ja seksikäs lasejen kanssa😘

Äänestä
  • Lasejen??? Jäikö peruskoulu kesken?

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    Lasejen??? Jäikö peruskoulu kesken?

    😘..yhtä kesken, kuin nänenkin, niin passelit toisille.

    Äänestä

Naarasleijona. Huolehtivainen.

Äänestä
  • Tää on valtakunnan vastaus ja itsestään.

    Kuvailisi enemmän häntä haikalaksi. Itsekäs ja mustasukkainen. Huolehtivuus tulee esiin vain itsekkäistä syistä. Jos hän haluaa omistaa jonkun ja hyötyä hänestä. Jos taas esim. Hänestä halutaan eroon. Hän takertuu ja alkas väkivaltaikseksi. Huolehtivuus loppui kuin seinään

    Äänestä

  • Anonyymi00040 kirjoitti:

    Tää on valtakunnan vastaus ja itsestään.

    Kuvailisi enemmän häntä haikalaksi. Itsekäs ja mustasukkainen. Huolehtivuus tulee esiin vain itsekkäistä syistä. Jos hän haluaa omistaa jonkun ja hyötyä hänestä. Jos taas esim. Hänestä halutaan eroon. Hän takertuu ja alkas väkivaltaikseksi. Huolehtivuus loppui kuin seinään

    Palasin. Ei ole vaan eräältä mieheltä voimakasluonteiselle ja huolelliselle naiselle. Tänne avaruuteen.

    Äänestä

Koira ja varisinkin fasaani.

Äänestä

Niin kuin sanotaan niin riivatulle isä puhuu vain unissaan. Sanoi että Susi tuli, ei voi mitään. En tiedä ketä tai mitä tarkoitti. Ehkä kuolemaa. https://www.youtube.com/watch?v=EdsKifDx-g8

Äänestä
  • Ei ois varmaan pitänyt tulla sutta ja sekundaa...

    Äänestä

Strutsilta pieni pää iso takapuoli🤭kaikella rakkaudella ja tykkään isoista takapuolista.

Äänestä

Siili, kun vaara uhkaa käpertyy piikkiensä suojaan, ja karkoittaa tunkeutujan piikeillään. Jos koskee piireihin, verta alkaa valumaan. Verenhukka voi olla vaarallista

Äänestä

Piireihin=piikkeihin

Äänestä

Näätä on aika osuva.

Äänestä

Koala 🐨

Äänestä

se on vompatti, tankkimainen pyllerö

Äänestä
  • Sopii suurimpaan osaan suomalaisista naisista tuo, onko tarkempaa?

    Äänestä

Söpö kuin tiikerinpentu

Äänestä

Morkari eli ump eo latinalaiselta nimeltään.

Äänestä

Hän muistuttaa itsepäistä ja jääräpäistä 🐻 mutta on empaattinen ja hyväsydäminen. En osannut tätä petoa kesyttää.

Äänestä
  • Millä tavoin jääräpäinen?

    Äänestä

  • Anonyymi00060 kirjoitti:

    Millä tavoin jääräpäinen?

    Oman reviirin suhteen aika voimakastahtoinen ja murtumaton.

    Äänestä

Punapersepaviaania, kun on kiihkoissa läimitelty persposkille.

Äänestä

Kyllä hän melkoinen kettu, mutta enemmän kuin taruolento, joka tunnetaan nimellä kentauri.

Äänestä
  • Ja minun mielikuvitus antaa hänelle siivet :)

    Äänestä

Yksisarvinen 🦄 💕

Äänestä

Mikko sikaa Malorcalla

Äänestä

Hän .. Mika = Tyytydetynä hän on kuin harmaapää karhu 🐻💥
Lempeä söpö-höpönassu! 🤍
Kesytys = Tuntematonta ..
Vaarallinen hyvin vihaisena .. ⚠️

P.S. = Hän ei ole Panda,
ja hänen silittely oma vastuulla.

K****
🤍

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

muistuttaa?
💬

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu